reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Przeczesałam sporo internetu w tym temacie i jednak częściej spotyka się te dobre informacje. Wierzę w to,że w naszym przypadku również tak będzie,w końcu to tylko prawdopodobieństwo, nic nie jest przesądzone. Zastanawiam się tylko ciągle, co robić,aby spać spokojnie, bo fasolki mają teraz przekazywaną zdecydowanie gorszą energię. Ale pozostało jeszcze kilka intensywnych miesięcy,więc po otrzymaniu wyniku będzie można to nadrobić. Dużo się śmiać i kołysać rosnącym brzuszkiem :)

Fasolki ? Czyzbys sie spodziewala blizniakow czy ja zle zrozumialam ?:p
 
reklama
Dziewczyny właśnie odebrałam wynik fish. Prawidłowa ilość sygnałów pochodzących od 13, 18, 21 pary chromosomów....i potwierdzona płeć męska :)
Cieszę się niesamowicie, wiem że to tylko fish, ale podobno rzadko się zdarza, żeby wyniki się różniły.
Dla przypomnienia moje wyniki, bo wiem że ważne dla innych kobiet, która tu trafiają.
Usg prenatalne w 12 tc i 3d
Nt 2,1
CRL 66,4
Kość nosowa obecna,
Przepływy Ok,
Cała reszta tez
Test Pappa
Wolne białko hcg - 1,007 Mom
Białko Pappa - 0,378 Mom
Ryzyko ZD 1:295
Trzymam kciuki za pozostałe mamy czekające na wynik amnio
 
Dziewczyny właśnie odebrałam wynik fish. Prawidłowa ilość sygnałów pochodzących od 13, 18, 21 pary chromosomów....i potwierdzona płeć męska :)
Cieszę się niesamowicie, wiem że to tylko fish, ale podobno rzadko się zdarza, żeby wyniki się różniły.
Dla przypomnienia moje wyniki, bo wiem że ważne dla innych kobiet, która tu trafiają.
Usg prenatalne w 12 tc i 3d
Nt 2,1
CRL 66,4
Kość nosowa obecna,
Przepływy Ok,
Cała reszta tez
Test Pappa
Wolne białko hcg - 1,007 Mom
Białko Pappa - 0,378 Mom
Ryzyko ZD 1:295
Trzymam kciuki za pozostałe mamy czekające na wynik amnio
Gratuluję :) Wspaniała wiadomość, będą cudowne Święta :)
 
Dziewczyny właśnie odebrałam wynik fish. Prawidłowa ilość sygnałów pochodzących od 13, 18, 21 pary chromosomów....i potwierdzona płeć męska :)
Cieszę się niesamowicie, wiem że to tylko fish, ale podobno rzadko się zdarza, żeby wyniki się różniły.
Dla przypomnienia moje wyniki, bo wiem że ważne dla innych kobiet, która tu trafiają.
Usg prenatalne w 12 tc i 3d
Nt 2,1
CRL 66,4
Kość nosowa obecna,
Przepływy Ok,
Cała reszta tez
Test Pappa
Wolne białko hcg - 1,007 Mom
Białko Pappa - 0,378 Mom
Ryzyko ZD 1:295
Trzymam kciuki za pozostałe mamy czekające na wynik amnio
Super. Ja FISHA odebrałam 3 dni temu, najpierw radość, a potem zaczęłam się zastanawiać na ile on jest wiarygodny, chociaż znalazłam jedną publikację o jednym jedynym przypadku, że FISH wyszedł nieprawidłowy, a amniopunkcja okazała się prawidłowa. To teraz czekamy na wynik ostateczny... Chociaż obawiam się, że długo poczekamy, bo teraz więcej dni wolnych niż pracujących...
 
Dziewczyny właśnie odebrałam wynik fish. Prawidłowa ilość sygnałów pochodzących od 13, 18, 21 pary chromosomów....i potwierdzona płeć męska :)
Cieszę się niesamowicie, wiem że to tylko fish, ale podobno rzadko się zdarza, żeby wyniki się różniły.
Dla przypomnienia moje wyniki, bo wiem że ważne dla innych kobiet, która tu trafiają.
Usg prenatalne w 12 tc i 3d
Nt 2,1
CRL 66,4
Kość nosowa obecna,
Przepływy Ok,
Cała reszta tez
Test Pappa
Wolne białko hcg - 1,007 Mom
Białko Pappa - 0,378 Mom
Ryzyko ZD 1:295
Trzymam kciuki za pozostałe mamy czekające na wynik amnio
Gratuluję 😘 teraz możesz cieszyć się ciążą😊
 
Super. Ja FISHA odebrałam 3 dni temu, najpierw radość, a potem zaczęłam się zastanawiać na ile on jest wiarygodny, chociaż znalazłam jedną publikację o jednym jedynym przypadku, że FISH wyszedł nieprawidłowy, a amniopunkcja okazała się prawidłowa. To teraz czekamy na wynik ostateczny... Chociaż obawiam się, że długo poczekamy, bo teraz więcej dni wolnych niż pracujących...
Też tak miałam, ogromna radość a później zaraz zaczęłam się zastanawiać .... a co jeżeli ostateczny wynik będzie inny, wtedy moja mama postawiła mnie do pionu, żebym przestała szukać dziury w całym 😂 jest dobry wynik i mam się cieszyć i tyle. Tak też robię, po prostu się cieszę :)
 
reklama
Dziewczyny właśnie odebrałam wynik fish. Prawidłowa ilość sygnałów pochodzących od 13, 18, 21 pary chromosomów....i potwierdzona płeć męska :)
Cieszę się niesamowicie, wiem że to tylko fish, ale podobno rzadko się zdarza, żeby wyniki się różniły.
Dla przypomnienia moje wyniki, bo wiem że ważne dla innych kobiet, która tu trafiają.
Usg prenatalne w 12 tc i 3d
Nt 2,1
CRL 66,4
Kość nosowa obecna,
Przepływy Ok,
Cała reszta tez
Test Pappa
Wolne białko hcg - 1,007 Mom
Białko Pappa - 0,378 Mom
Ryzyko ZD 1:295
Trzymam kciuki za pozostałe mamy czekające na wynik amnio
Gratulacje! 💖💖💖
 
Do góry