reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Mama 7
Cieszę się ze echo jest Ok:)
Ja tez misze zrobić...

Shaer jak forma? Jak sobie radzisz?

Justus jak się masz?
 
reklama
Mama 7
Cieszę się ze echo jest Ok:)
Ja tez misze zrobić...

Shaer jak forma? Jak sobie radzisz?

Justus jak się masz?
Aktualnie kiepsko bo dopadła mnie alergia. Ciągle leje mi się woda z nosa, boli głowa i do tego mięśnie. Psychicznie różnie raz lepiej raz gorzej. Zaczynamy powoli kompletowac wyprawkę żeby nie zostawić wszystkich wydatków na jeden miesiąc. Niestety nie mam etapu wicia gniazda i zbytnio nie mam zapału do zakupów
 
Aktualnie kiepsko bo dopadła mnie alergia. Ciągle leje mi się woda z nosa, boli głowa i do tego mięśnie. Psychicznie różnie raz lepiej raz gorzej. Zaczynamy powoli kompletowac wyprawkę żeby nie zostawić wszystkich wydatków na jeden miesiąc. Niestety nie mam etapu wicia gniazda i zbytnio nie mam zapału do zakupów

w ciąży mi też towarzyszył zapchany nos, rozszerzenie naczyń krwionośnych ... bywały lepsze i gorsze tygodnie.

Nic na siłę. I pamiętaj też o sobie, DBAJ O SIEBIE i rozpieszczaj się :) Jestem przekonana, że uda się wam wszystko skompletować na czas.
 
Dziś.dzwonilam do Laboratorium Cytogenetyki.Malo mi serce z piersi nie wyskoczylo że stresu,póki co nic nie ma, może w przyszłym tygodniu.

Mam już brzuszek o jakby nie to, to w ogole ogole nie wiedziałabym że jestem w ciąży...
Wyprawki nie robię, bo w sumie wszystko mam. Oprócz fotelika (nasz już się przeterminował więc poszedł do utylizacji) o ewentualnie karuzelki.Sukienki pokupuje jak będę znała płeć na 100%
Wczoraj udało mi się dokonać czegoś o co walczylam od kilku lat - podpisałam u notariusza zrzeczenie się dziedziczenia
Także spalam trochę lepiej i trochę dłużej niż zazwyczaj.

A dziś przed samym wyjściem mój synuś wymazał wszystko ...kupa.Dobrze że siebie, szafki panele i krzesełko, a.nie sciany
 
reklama
Witajcie
Miałam dziś amnio. Dzidzius tak się wiercił, że nie można było pobrać płynu. Po kilku minutach się udało, ale dzidzius dotknął parę razy igły.
Lekarz stwierdził że to się zdarza, że nie powinno być żadnych komplikacji.
Ja oczywiście ryczę i panikuję. Nie dość że czekam na wynik to jeszcze ryzyko uszkodzenia dziecka.

Miałyście może taki przypadek że dziecko dotknęło igłę????
 
Do góry