reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Dziewczyna, która miała ze mną amnio dziś poznała wynik.
ZD.Jest w ogromnym szoku i zupełnie sobie nie radzi...Jeśli któraś z Was jest wierząca to proszę o modlitwę za nią.Zeby podjęła dobra decyzję i nie żyła w poczuciu winy, bez względu na to jaka ta decyzja nie będzie.
Przykro czytać takie wiadomości. Ja oczywiście się pomodlę, o wiarę i siłę .
A za was trzymam kciuki żeby wyniki były pozytywne
 
reklama
Pozostałe dwie dziewczyny również mają wyniki.Dowiedzialam się od tamtej.
ZD i ZE....
Obawiam się, że i dla mnie może szczęścia zabraknąć.To w końcu b. młode dziewczyny.
23, 27 i 31 lat...A ja....

@Adeline89
Dziękuję Ci. I niechaj Twój aniołek śpi spokojnie i czuwa nad Tobą.
 
Ostatnia edycja:
Shaer, spróbuj mieć nadzieje na szczęście... przytulam mocno

Adeline89 współczuje. Ale czuje ze jesteś mocna teraz, życzę dużo siły !
Masz jeszcze inne dzieci poza Aniołkiem?
 
Pozostałe dwie dziewczyny również mają wyniki.Dowiedzialam się od tamtej.
ZD i ZE....
Obawiam się, że i dla mnie może szczęścia zabraknąć.To w końcu b. młode dziewczyny.
23, 27 i 31 lat...A ja....

@Adeline89
Dziękuję Ci. I niechaj Twój aniołek śpi spokojnie i czuwa nad Tobą.

@Shaer, trzeba wierzyć, że będzie dobrze. Wyniki już nie długo.

@Adeline89, rozumiem Twoją stratę, też przez to przechodziłam. Mam nadzieję, że teraz wszystko układa się szczęśliwie.
 
Wczoraj minął tydzień, więc dopiero i tak w następny czwartek najwcześniej mogę próbować.
Jestem totalnie rozbita i psychicznie i fizycznie i nie umiem się niczym cieszyć.
 
Wczoraj minął tydzień, więc dopiero i tak w następny czwartek najwcześniej mogę próbować.
Jestem totalnie rozbita i psychicznie i fizycznie i nie umiem się niczym cieszyć.

Musisz mieć nadzieję.. nic nie jest przesądzone. Trzymam kciuki i będę się modlić..

Ja dzisiaj po echo serduszka. Wszystko dobrze. Po burzy wychodzi słońce..
 
Ja też tak miałam super usg, tylko biochemia słsba.. I dziewczynka_ kariotyp prawidłowy.
Dzisiaj jeszcze zrobiłam echo i też dobrze.

Ja nawet nie pamiętam kiedy mam połówkowe (ale.beda dzwonic dzień przed, albo na jutro zadzwonię o te badania.)
W czwartek planuje zadzwonić do Laboratorium, może coś będzie choć nie mam większej nadziei.
 
reklama
Do góry