reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Niestety nieda rady wyjść wcześniej ponieważ pracuję na kopalni....
Cały czas zastanawiam się dlaczego to nas spotkało co zrobiłam nie tak. Przecież mam tylko 25 lat. Nie dociera to do mnie.. Zeszły rok miałam strasznie kiepski straciłam 2 dziadków gdy się dowiedziałam że jestem w ciąży w końcu się ucieszylam że ten rok zaczął się cudownie a tu jednak pech mnie nie opuścił. Jestesmy wierzący i nie wyobrażam sobie ze mogłabym usunąć dziecko ale z drugiej strony boję się że sobie nie dam rady, ze nie pokochan tego dziecka.
Kochana! Byłam wolontariuszką w fundacji Ja też Link do: Start . Prowadzi ją moja dobra koleżanka ze studiów wraz ze swoją znajomą, polecam się z nimi skontaktować. Dzieci z zd to cudowe, kochane osoby. Poradzisz sobie i będziecie się jeszcze cieszyć sobą.
 
@justus7775

Czyli USG mialas idealne, nie stwierdzono zadnych wad, tylko PAPPawyszla zle? Wsensie stosunek bialka PAPPa do BHcg?

Dzis mam wizyte u prowadzacej. Nie wiem, moze powinnam. poprosic o cos na uspokojenie? Niby wszystko ok,. ale bole glowy, brzucha (typowe. nerwobole) i koszmary mnie wykoncza...
Na pierwszym USG była obecna kość nosowa a przezierność karkowa podwyższona po badaniu krwi ryzyko 1:6 ale tłumaczyłam to sobie dwoma infekcjami i lekami hormonalnymi które zażywam. Jednak na polowkowym okazało się że fald karkowy w normie ale nie widać kości nosowej dlatego w końcu zdecydowaliśmy się na amniopunkcje
 
Na pierwszym USG była obecna kość nosowa a przezierność karkowa podwyższona po badaniu krwi ryzyko 1:6 ale tłumaczyłam to sobie dwoma infekcjami i lekami hormonalnymi które zażywam. Jednak na polowkowym okazało się że fald karkowy w normie ale nie widać kości nosowej dlatego w końcu zdecydowaliśmy się na amniopunkcje


U mnie USG jest idealne niby tylko ta cholerna biochemia....
 
Biochemia się nie przejmuj na nią może wszystko wpłynąć. Leki hormonalne infekcja, ponoć jeżeli ma być dziewczynka to już wychodzą badania gorsze
 
Biochemia się nie przejmuj na nią może wszystko wpłynąć. Leki hormonalne infekcja, ponoć jeżeli ma być dziewczynka to już wychodzą badania gorsze


Przy każdej ciąży miałam ryzyko skorygowane mocno podwyższone do podstawowego.Pocieszam się że może "taka moja uroda" No i niby dziewczynka...
 
Przy każdej ciąży miałam ryzyko skorygowane mocno podwyższone do podstawowego.Pocieszam się że może "taka moja uroda" No i niby dziewczynka...

Spokojnie, już po badaniu, spróbuj się nie nakręcać. Odpocznij od tego tak długo jak potrafisz.
Trzymam kciuki za spokój wew i git wyniki
 
Dziewczyna, która miała ze mną amnio dziś poznała wynik.
ZD.Jest w ogromnym szoku i zupełnie sobie nie radzi...Jeśli któraś z Was jest wierząca to proszę o modlitwę za nią.Zeby podjęła dobra decyzję i nie żyła w poczuciu winy, bez względu na to jaka ta decyzja nie będzie.
 
reklama
Do góry