reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Nayanka ja to samo. goraco mi az ze stresu!!!!!!!!!!!! ja mam dzwonic do tego papraka ok 12h - tylko zeby znow mnie nie pomylil z kims innym.....
ojejjjj musi byc dobrze!! tak sie stresuje ze sraczki dostalam!!! kurcze zeby dzisiaj byly a nie jutro :(
 
Izulala mi powiedzieli ze dzis będą. Tylko ja nie wiem jak dostanę wiadomość . Nie robiłam w samym genomedzie tylko w labie który wysłał do nich. I mi pani napisała maila ze to mój lab się że mną skontaktuje. A jak dzwoniłam we wtorek to mówiła że oni będą dzwonić. .. już sama nie wiem...
 
Nayanka ja tak samo. wyniki przychodza do przychodni gdzie mialam pobierana krew, oni z Genomedu nie mogą podać telefonicznie informacji :( takze ja bede ok 12h napastować przychodnie tzn tego lekarza bo mam komorkę do niego....... ale po prostu az mnie brzuch boli z nerwów :(:(:(:(:(
a oni powiedzieli Ci ze na pewno dzisiaj wyniki czy moze i jutro ;(
 
No to kiepsko..... Ja napisałam do tej pani z Genomedu. Może odpisze.... Masakra z tym czekaniem.... :( Ja to się cieszę bo mam dziś dużo roboty..... Więc nie mam czasu myśleć.
 
reklama
Dostałam odpowiedź od Pani z genomedu że mój wynik powinien być w labie a jak go nie ma to na bank będą mieli go jutro.... dzwoniłam do labu ale szefowa nie mogła rozmawiać.... czekam na tel od niej.......
 
Do góry