reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergia i problemy z nią związane

reklama
A na ktorej stronie spi? gryczanej czy kokosowej?

na kokosowej. Podobno ta gryczana to dla starszych dzieci. Od początku spał na tej kokosowej. Sama już nie wiem, może lepszy byłby zwykły piankowy materac bez żadnych dodatków. Czuję, że wiesz coś na ten temat, więc pisz :-)
 
dziewczyny bylam u dermatologa nawet w ty cholernym szpitalu lezelismy i bylo stwierdzone azs ale za tydz ide do innego dermatologa bo znowu jest gorzej
nice tylko w tym miejscu, po sterydach schodzilo ale na chcwile
 
Ostatnia edycja:
Nice a właśnie coś kiedyś słyszałam, że gryka lubi uczulać, ale nie jestem pewna. Oto co znalazłam 1, 2, 3
Jeżeli dziecko jest uczulone na grykę, to przełożenie materaca na druga stronę
niczego nie da, bo cząsteczki gryki dalej będą się unosiły w powietrzu i ona to
będzie wdychała, więc zmiany na skórze nadal będą. Jeśli chcesz sprawdzić, czy
to gryka jest przyczyną uczulenia, to musisz materac wynieść z pokoju, a dziecko
położyć do spania na czymś innym(przynajmniej na tydzień).
Elwirka przykro mi.
 
Ostatnia edycja:
Kurcze ja mam materac kokosowo- gryczany. I tak szczerze mówiąc to ustawiamy go raz tą stroną raz tą. Zależy jak mi się położy przy zmienianiu pościeli. Może to też uczula... dowiem się w najbliższym czasie, bo na wyjeździe nie będziemy mieć materaca. A z Adasiowymi dłońmi coraz gorzej, momo że je w kolko 3 rzeczy ktore zawsze byly bezpieczne. Nie mam już siły do tej pier... alergii. Marze o tym, żeby nasze dzieci miały wreszcie świety spokój i żeby to dziadostwo odeszło raz na zawsze:/
 
Elwirka - no to lipa rzeczywiście. Przejdź się do jeszcze innego dermatologa. Może wymyśli coś lepszego. My byliśmy u 3 alergologów i u dermatologa i dopiero ta trzecia alergolog cokolwiek pomogła.

E-lona - bardzo Ci dziękuję za informacje. Rzeczywiście dużo na ten temat jest na forach i nie tylko gryka ale i kokos uczula. No zobacze jak jutro będzie czy się poprawi czy znowu pogorszy. Dziś jest poprawa, ale wczoraj smarowałam go Protopicem wiec to może być od tej maści. Jak znów się pogorszy to zmieniamy materac. Może w tym siedzi to licho.
 
Dziewczyny czytam Wasz wątek i powiem Wam że bardzo mi szkoda Waszych szkrabów że tak się męczyć muszą. Jesteście wspaniałymi mamami, bo tak dbacie o swoje pociechy i chcecie dla nich jak najlepiej. Niech te wszystkie natręctwa opuszczą dzieciaczki!
 
Materac tak czy inaczej zawsze może być problemem,bo wiadomo,jak cięzko go utrzymac bez kurzu:/...Może faktycznie sprawdzić tę opcje i wyrzucic na chwilę całkiem materac,wyłożyc łóżeczko wypranymi kocami itp. i zobaczyć,co się będzie działo?
Elwirka- no,brzydko to wygląda:(((.:***- coż,musisz próbować z różnymi lekarzami do skutku- w końcu znajdzie się przyczyna...Biedna Oliwka...
 
reklama
Do góry