reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergia i problemy z nią związane

Nice Ty to byc mogła normalnie już przyjmowac pacjentow na prywatne wizyty jako pani dr od alergii:-D:-D:-D

U nas jak na razie wszystko ok tzn jemy wszystko co bylo zakazane wczesniej (nawet pozwolilam sobie na czekolade) i nic sie nie dzieje:rofl2::-D:-):rofl2::laugh2::rofl::-):-D
 
reklama
Nice dzięki wielkie za info, rzeczywiście poczułam się jak bym słyszała dr :-) super że kleik nie uczula Przemka, zawsze to coś :-) Oby jak najwięcej produktów okazało się dla synka ok :-)
 
wiecie co od rana chce mi sie dosłownie płakać - aliczka wstała dzisiaj z tak zaognioną ta plamką, że zwątpiłam we wszystko co możliwe. I teraz nie wiem:
a) jedyną nową rzeczą, którą wczoraj dostała były WINOGRONA
b) przedwczoraj wieczorem wrocil pies z dzialki [po 2tygodniowej nieobecności...]

więc to na 100% któryś z tych alergenów jest przyczyną :-( orientuje sie któras z Was w jaki sposób objawia się alergia na sierśc? bądź spotkala się z alergią na winogrona?
 
reklama
z tego co wiem winogrona są uczulające (zresztą w sumie wszystko może być...), a co do sierści to mój mąż jest na nią uczulony, ale nie ma objawów skórnych od tego.
 
Do góry