reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ahhh te porody. ;-)))

Ten trzeci poród był szybki ale chyba najbardzie bolesny, najważniejsze jednak że wszystko dobrze się skończyło a teraz już wspomnienie bolesnego porodu wyblakło na tyle że mogę już o tym spokojnie pisać, bez emocji.(jak sobie przypominałam poród w kilka dni po to jeszcze strach mi tyłkiem trząsł :-D )
 
reklama
Kiedy rodziłam to powiedziałam meżowi ze to nasze drugie i ostatnie dziecko - teraz zaczynam myśleć o tym aby za jakieś 5-7 lat postarać sie o trzecią latorośl
 
Cleo wiesz to tak jak ja. Też powiedziałam, że to już ostatnie nasze dziecko. Tylko, że ja już raczej napewno nie będę się starała o trzecie dziecko (mam parkę w domu i jestem bardzo szczęśliwa). Chyba, że nastapi jakiś wypadek przy pracy :-) ale będę się starała aby tak nie było. Już teraz mam obawy co do powrotu do aktywnego życia seksualnego - lęk przed ciążą. Mam nadzieję, że jednak sie odblokuję, bo mój małżonek już nie może się doczekać - ja z jednej strony też no ale jest to ale....:-(
 
Megi, ja juz tez nie chce 3 dziecka, co wiecej, juz nie powinnam raczej. I tez sie potwornie boje, ze moglabym zajsc w ciaze. Nigdy nie brałam hormonów, ale chyba teraz zaczne :(
 
Ja też właśnie zastanawiam się nad hormonami ale mam jednak obawy.
Do tej pory korzystałam jedynie z metod naturalnego planowania rodziny i niby było ok ale miałam tę świadomość, że chce mieć dzieci i jakby coś się wydarzyło to włosów z głowy rwać nie będę, a teraz już wolałabym żeby nie było "wpadki".
No nic mam jeszcze parę tygodni na przemyślenia i dyskusję z mężem.
 
Ja to muszę poważnie nad tym pomyśleć:tak: MAM JUŻ TRÓJECZKĘ DZIECI:-) i więcej raczej nie chcę.Chyba że wybudujemy sobie domek;-)
 
No u mnie nie jest wesoło bo nie mogę sobie pozwolić na wpadkę przez kilka dobrych lat,a nawet jeśli kiedyś zajdę w ciążę to niewiadmo jak ona się zakończy,gdyż moja macica jest mocno nadwyrężona:-( a ja tak chciałam mieć trójeczkę:-(
Także napewno trzeba będzie się zabezpieczyć,ale nie spiralą bo znam kilka przypadków,że i tak kobiety wpadały:szok:
Bratowa ma dla mnie zaszczyk taki na 3 m-ce a potem będę mysleć.
A z tymi wpadkami to uważajcie bo moim znajomym się wpadło(mieli już 2)i...urodziły im się 3 dziewczynki:-D
 
reklama
Dziewczyny, z tymi hormonami to macie racje, jesli nie bralyscie to raczej sie nie decydujcie. Owszem znam osoby ktore biora latami i wszystko jest w porzadku ale... Ja bralam jedne i mialam problemy z miesiaczka, wiec lekarz mi zmienil tabletki na inne no i w ciagu 2 miesiecy przytylam 15 kg :szok: odstawilam je ale nadal puchlam w oczach no i oczywiscie w ostatnim tygodniu jak je bralam zaszlam w ciaze :sick: niezle zabezpiecznie, nie ? :confused: no i teraz mamy Oliwke :-) i tak planowalismy dziecko ale pol roku pozniej no ale coz.... a z tymi tabletkami to skoro nie musicie-NIE BIERZCIE, radze Wam. Ja juz wiecej nie wezme, bedziemy mysleli o innym zabezpieczeniu.
 
Do góry