reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

reklama
mama oj koniecznie muszę zabrać się za swój ogródek, bo wyłażą tam różne zielone dzidziusie i nikt się nimi nie interesuje, nikt do nichnie mówi.. świnia ze mnie.. ale mam w perspektywie dzień wolny jutro i chcę go właśnie na to spożytkować!

anuszka ja też uwielbiam siedzieć w domu... a do tego jak jeszcze taka pogoda jak teraz, to aż człowiekowi chce się żyć!
ja jutro będę się delektowała dniem wolnym. Mrrr... Jak cudownie będzie....

Iszka, Katinka - ściskam Was moje towarzyszki w oczekiwaniu :-). Jak u Was, ja muszę przyznać, że trochę się pozbierałam jednak. Jakoś odrobinę mi lżej. Będzie co będzie i kiedy będzie. Póki co mam co robić, mam się czym zająć. Najgorzej mnie dobija, że te nasze dzieciaki na pewno są już na świecie, na pewno w domu dziecka, czy innej placówce i na pewno jest im smutno... A mogłyby już ganiać po domu, cieszyć się słońcem i beztroskim dzieciństwem.

damqelle dzięki kochana, za plan odchudzania! Zamierzam większość rad wcielić w życie, muszę zakupić herbatkę z pokrzywy.
Wczoraj za to pół miasta, a duże jest - Wrocław - przeszłam pieszo, wałami wzdłuż Odry, więc spokojnie i przyjemnie, choć tempo miałam szybkie. I jakoś mi od razu lepiej było. I nawet jestem z siebie dumna, że taki kawał przeszłam!
A ja też nienawidzę biegania.... Za to rower... to już zupełnie co innego.
No i gdzie przepis na ciasto????? Zjadłabym takie ciasto, a do tego limonkowe, to już w ogóle :-D

smerfeta ściskam ;-)
 
no to i ja dziś robie sobie dzień piękności żeby moje dziecię do mnie przyszło ...
pazurki pomalowane, fryzjer po południu - male podcięcie ale zawsze coś ...
leże i pachnę
i czekam na jutro
a co
 
Hejka!
U mnie dziś też słonecznie i pięknie. Siedzę w pracy przy otwartym oknie i czuje się jakbym siedziała na dworze :-)

Anuszka anestezjolog do punkcji zabronił mi malować pazury bo na palec zakładają klips, poza tym będziesz pod narkozą więc pazurki muszą być czyste

Celta zazdrosze takiego spaceru. Ja lubię chodzić i lubię biegać ale nie biegam bo ślepa jestem, a nie chce mi się zakładać soczewek na chwilke. No chyba że zamienię jednodniowe soczewki na np miesięczne, wtedy będą często stosowane. Ale póki co mam swoją siatkówkę a tam biegam skaczę więc mi to wystarcza :-)

Mama to ja mam nowe pytanie :-) czy to prawda że henna niszczy rzęsy?

Miłego dnia!!!!!
 
heloł moje piękne :-D


Smerfeta
nie ,nie prawda ;)


Celta
cieszę się ,że humorro u Ciebie lepszy-i miłegooooo dnia w ogrodzie życze -koniecznie przywitaj wszystkie swoje roslinki :-)


Iszka
miłego i Tobie ;)


Anuszka
bycz się ,pachnij i łap oddech od codziennego latania ..przyjemności:tak:



Zuuuuuza ????



u nas też cudnie ,słonecznie i pączkowo :sorry2: właściciel lokalu przyjechał z 6cioma pączkami ...... no nic-trza zjeść :-D
 
Smerfeta
Dzięki
Dobrze że te u stóp pomalowałam a na dłoniach jeszcze nie
Ja nie miałam jeszcze spotkania z anastazjolgiem więc nie miał mi kiedy powiedzieć. A co maja zrobić laski które już z pomalowanymi przyjadą no nie?
 
Mama
Ale gdzie kiedy co i jak ?

Ja ostatnio przy histero i przy woreczku żółciowym miałam mleczny na paznokciach i nic mi nie mówili.
 
Anuszka często tak mówią w szpitalach że paznokcie mają być niemalowane. Koleżanka niedawno była w szpitalu i pielęgniarki pogoniły kilka babeczek z przedoperacyjnego pokoju do łazienki na przymusowe zmywanie lakieru :tak: Inna koleżanka w szkole rodzenia również otrzymała nakaz, że do porodu bez lakieru na łapkach ma się stawić. A mi tak jak pisałam anestezjolog dał taki nakaz na wywiadzie na kilka dni przed punkcją

Miłego wieczoru dziewczyny
 
reklama
jestem po pracy na chwilę bo trochę zmęczona jestem ...niedawno wróciłąm .

Anuszka
chodzi o to ,że jak coś się dzieje w organizmie to pierwsze zaczynają sinieć paznokcie dlatego muszę być bez lakieru..




dobrej nocy kochane :)
 
Do góry