reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

reklama
Hej gangu:)
SMERFETa korzystaj kobieto z laby jaką masz ,bo pózniej nadrobisz zaległości przy dzieciątku i zatęsknisz za błogim leństwem;-)

Dziewczyny u nas dalej zastój ,dajcie spokój jeden podpis zeby zabrac małego do domu
a jednak tyle wysiłku kosztuje bo tak trudno go złozyc:tak:
Jestem tak :wściekła/y: tak czekamy i przeciaga sie to strsznie...kazdy dzien ucieka,kadego dnia szkoda ze małego nie ma z nami,nie zrozumie takiego czegos ,no ni cholera nie moge tego ogarnąć!!!
Co za kraj,co za prawo:(

Jutro od nowa telefon za telefonem,moze kogos wkurze swoją natrętnością i pojdzie ten podpis-oby!!
Trzymajcie kciuki kobitki!
 
Hej dziewczyny.

Katinka i jak dzwoniłaś ? I mnie już to irytuje ile można czekać ???? Przecież to dla dobra dziecka.

Masakra z naszym prawem. Zamiast dać dziecku szansę aby jak najszybciej było z rodzicami to oni przyciągają w nieskończoność.

Daj znać .
 
Hej kobitki:)
Mały juz jest z nami w domu:)
świat przewrócony do góry nogami:tak:
takze teraz bede wpadac,miedzy kaszką a lulaniem :)
Moje szczescie lezy z tatem w naszym łózku a mamie została kanapa:-D
Pozdrawiam was wszytskich
Miłego dnia
 
Katinka no nareszcie. Gratuluje serdecznie i duze buziaki dla malego Szczesciarza. Niech wam rosnie zdrowo :-D
My sie wybieramy nad wode bo taki upał ze az mi niedobrze. Bardzo zle znosze upaly, a lato w tym roku wyjatkowo "udane" wiec zazwyczaj siedze w cieniu albo jezdze na rowerze po okolicy :-D
pozdrawiam wszystkie i buziaki dla maluszkow.

celta - a jakie imiona maja twoje dzieci? bo chyba przegapilam. Jak sobie radziecie?
 
:)
Dziewczyny dzieki za miłe słowa:)
U mnie tez dzis chłodniej(na szczescie) bo masakra z tymi upałami,mały lula,tata na zakupach a mama na BB ;-)
Miłego dnia:)


CELTA odezwij sie!
 
reklama
Do góry