reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

reklama
ano..... No coś mamy pecha ostatnio weekendowego jeśli o pogodę chodzi. Kurcze a mi się tęskni za słonkiem.... Niby było nie tak dawno temu, ale już mi brakuje!

Katinka &&&&&&&& za Twój telefon. No a a bliźniętami to jakiś hard core... Szkoda dzieciaków, mogłyby już mieć normalny dom. Eh... to prawo nasze jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe.
anuszka jak się czujesz? Trzymam kciuki za czwartkową betę.
smerfeta jak Twoje nastroje? Myślisz o adopcji? Złożyliście te dokumenty, bo w końcu przyznam, nie pamiętam. Ściskam
damqelle udało się rowerowo poszaleć? Ja ryłam w ogródku i naprawdę odwaliłam masę roboty, zmęczyłam się pozytywnie, obmyśliłam gdzie postawimy piaskownicę, gdzie basenik hihi.. no i czekamy dalej.
iszka za wypad nad morze, żeby dodał sił i podładował akumulatorki. Matko, ale bym zjadła taką flądrę jak tylko nad morzem dają....
mama a Ty gdzie się obracasz? Hop, hop!!!!
ulala dzięki za tą pozytywną historię. Twojej siostry i Twoją! Wpadaj do nas.
Kwiatuszeq a Ty gdzie?? Jak Oliwka?
zuzanka, że o Tobie nie wspomnę... ;-) mam nadzieję, że wszystko u Was dobrze. Daj znać jak córa, jak Wam się chowa. Na pewno daje popalić, ale jednocześnie ile też szczęścia daje przy okazji.. Ściskam

A ja dostałam dziś śniadanie i kawę do łóżka, zaraz później lapka na wyraźne życzenie i tak sobie gniję w łóżku i naprawdę to jest cudowne... Zaraz jednak będę musiała się zwlec i zająć szykowaniem obiadu. I nie chce mi się nawet spoglądać za okno... Że też kurde weekend nie może być tak piękny jak np. miniony czwartek.
Miłego dnia, tak czy siak! Buziaki
 
Ach u mnie choroba :-(
Gardło i głowa boli jak cholera a leczyć się niczym nie mogę.myślicie że mogę wziąć sobie strepsils?
I jeszcze dziś ta pogoda a tak pięknie było.
No im teraz bliżej czwartku tym bardziej się denerwuje.
 
cześć dziewczynki

postaram się dzisiaj Was podczytać wszystkie i napisać co u Nas.Mieliśmy choróbska ostatnio i nie za bardzo się udzielam bo nie mam czasu na nic .Ściskam Was niedzielnie.

anuszka &&&&&&&&&&&&&& mam dobre przeczucie :-)
 
Hejka!
Celta my chyba jeszcze dokończymy sprawę z ivf zanim przejdziemy do adopcji. A już na pewno czekam na planowany transfer w maju
Zuzanka to czekamy na info jak sobie radzicie jako rodzinka :tak:
Anuszka z takich naturalnych leków polecam syrop *spam* - super wzmacnia. Polecam jeszcze herbatkę z goździkiem, sokiem z malin, cytryną i miodem. Goździk możesz też ssać - działa przeciwbakteryjnie. A z tabletek na gardło to chyba możesz też Isle brać, oczywiście wapno na wzmocnienie i witaminę C :tak: Już tyle razy "byłam w ciąży", że mam już wszystko obcykane ;-)

Dziewczyny u mnie dziś dość piękna pogoda. Co prawda sporo chmur, słonko trochę przyświeca a lało tylko w nocy. U mnie z pogodą to chyba zawsze odwrotnie niż u Was ;-)
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta kiedy chcecie zrobić kolejne podejście do ivf ... ok widzę w maju :-) bosz jak ja czytam ;-) no to trzymam kciuki .

Katinka ja tak czekałam na telefon jak Ty i odpuściłam wtedy , pamiętacie ? Imprezy się zaczęły ,romanse i spotkania towarzyskie ;-) a tu proszę córcia się urodziła . I Ty w mniej oczekiwanym momencie go dostasniesz :-*.

Damagelle cały sezon letni jeździsz rowerem ?

Iszka zazdroszczę morza uwielbiam Nasze polskie morze :-) Miłego wypoczynku.

Ulala witaj.
Mama kochana ściskam Cię cieplutko pracusiu.

U Nas ciągle brak czasu . Myszka rośnie jak na drożdżach. Jest cudna . Jesteśmy na etapie jeżdżenia na kontrolne badania i rehabilitację codziennie prawie, więc nie mam czasu na kompa . Kawę nawet w biegu ostatnio piję :-( . Ogólnie dobrze tyle że wieczorem padam ze zmęczenia :-)

Miłego wieczoru kochane . Jutro przedstawię Wam moja córcię :-*
 
Ostatnia edycja:
Zuzanka czyzbys była szczęśliwa świeżo upieczona mamusią? adoptowanego maleństwa?? wpadłam do was całkiem przypadkowo i nie wiem co gdzie kto i jak:)

Kiedy ja mialam mega problemy z płodnościa to tez chodziła mi juz po głowie taka opcja by adoptowac maleństwo znajoma prowadziła taki dom tylko dla niemowlaczków :) i kiedys byłam u niej mase zdjęć na ścianach wszystkie dzieci jakie u nich były to tam miały swoje miejsce :) bardzo szybko te maleństwa trafiały do rodzin :) jedynie dziewczynaka z zespołem downa zagościła u niej az na 3 lata nikt nie chciał jej aż wreszcie podjeła decyzję że ona ja adoptuje i rezygnuje z tego domu bo ta dziewczynka przy tych maluszkach cofała się w rozwoju .Powiedzcie mi dziewczyny co wybieracie siostra moja musiała podjąc decyzje jakie dziecko woli alkocholika czy narkomana i miała straszny z tym dylemat , dostała normalna zdrowa dziewczynke bardzo młodych nieodpowiedzialnych rodziców jedynie jest alergiczka dość często choruje ale to to każdemu może sie trafić ale jest bardzo fajna dziewczynka jak do nich przyszła miała 2 latka od razu zaczeło się nocnikowanie i od razu zakumała o co chodzi sporo zaczeła mówić ,umiało się dziecko samo nakarmic ubrac ja byłam pełna podziwu że tak małe dziecko sie samo ubiera rozbiera życie najwidoczniej jej nie rozpieszczało ale ja nie rozumiem rodziców i dziadków którzy oddaja takie dzieci i widzą je poraz ostatni ja bym nie dała rady tak zyć z niewiedzą co z moim dzieckiem sie dzieje co robi z kim jest .
 
cześć kobietki moje :))

Zuzanka
witaj kochana ;)) fajnieee,że w końcu wleciałas -tu sie tęskni :-)
dziękuje -czuje sie wysciskana .
ukochaj Juliankę ,zdrówka dla Niej -juz niedługo zacznie Ci sie plac zabaw,pikniki....miodzio ;))


Ulala
witaj ..
tak nasza Zuzanka niedawno została adopcyjna mamą :tak: wszystkie tu przeżywałyśmy razem z Nią..


Smerfeta
maj coooraz bliżej--> &&&&&&&&&&&&&& za invitro!!


Katinka,Iszka,Damqelle
miłego i udanego dnia babeczki :)


Celta
no pracuje se :-p dzis rano zawiozła dzieci ,potem zakupy na obiad i na 8.10 miała masaż bańką chińska nóg u pani dentystki - przełamuję lody :-D w razie potrzeby licze na dodatkowe znieczulenie na wizycie hahahahaa
nadal &&&& za telefon :tak:



kurkaaaaa...głowa jakaś taka ciężka,ciśnienie do bańki..ma padać do srody -ja rozumiem ,deszcz jest potrzebny ,ale niech by sobie padało w nocy a w dzień pogodnie niech bedzie :blink::-D



kawę ..kawusie smaczna zostawiam :tak:
 
reklama
cześć dziewczyny

Ulala
tak zostałam szczęśliwą adopcyjną mamą w listopadzie :-)

mama05 uściskam Juliankę ,mały nerwus jest i wszystko kręci się koło niej ,mało czasu mam dla siebie ,ale jak strzeli rano usmiech to rozwala nas na łopatki i przechodzi złość ,że budzi Nas o 5 rano do zabawy ;-)


teraz zasnęła więc mam chwilę na kawę ,dzisiaj odpuszczam wszystko w domu ,w tym czasie co Ona ma drzemkę to ja suszę włosy, wstawiam obiad i robię pranie ,dzisiaj mam obiad a pranie wstawię później ;-)
 

Załączniki

  • 20140319_181455.jpg
    20140319_181455.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 90
Ostatnia edycja:
Do góry