reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach te chłopyyyy!!!!!!

Natolin, makuc mam tak jak wy. Najchętniej wysłałabym mojego P. na księżyc, gdy mnie zdenerwuje. W związku z tym, że widujemy się głównie wieczorami, zwykle nigdzie się nie zamykam tylko idę wcześniej wpać. Nieważne, że z nerwów i tak nie zasypiam, ale przynajmniej nie muszę go oglądać na oczy.

Dziewczyny super ślubne zdjęcia!

Roxannka bardzo fajna historia. Zapewne wiele osób chciałoby mieć taką opowieść o początkach swojego związku.
 
reklama
A ja produkowałam Wam mega posta na głównym ale to co zrobił D. tak mnie wku****o, że aż się tu przeniosłam i musiałam napisać o co chodzi :wściekła/y: Idiot jeden!!! Ma takiego minusa, że chba do końca życia się do niego nie odezwę. A jeszcze nie czai ocb i się pyta czemu zła jestem? :angry: Otóż mój "pan idealny" na FB wstawił coś takiego:

mysle o tym ze pewna osoba mnie zabije ale, ale bez kitu perfekt, mniam i delicje ;)
http://www.smog.pl/wideo/42719/perfekcyjny_tylek/
plus jeszcze jego komentarze:
"nie da sie nie jarac co? :p"

mam ochotę mu strzelić w łeb, wyjśc z domu i nie wracać. Szykuje się taka awantura, ża aż mu współczuę. Najgorsze jest to, że on nic złego w tym nie widzi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nosz ku*** :no::wściekła/y::angry::crazy::angry::wściekła/y::wściekła/y: w tym momencie tak przegiął że długo to popamięta!!!
 
Co Ci chłopy mają w głowach? Ja nie mogę! Przetrzepać mu mózg trzeba! Ma tu super kobietkę, córeczkę a on takie babsko beznadziejne ogląda.
Ja na mojego to bym się śmiertelnie obraziła i musiałby się nieźle starać.
 
napisałam publiczie na FB, że od tej pory jedyne tyłki, które będzie oglądał to te w internecie, więc skubany usunął cały wpis jakby nigdy nic takiego na FB nie wklejał itp. a teraz masajgo w domu i nie wiem, czy szybko się do niego odezwę. Gdyby nie Ala to by mnie w domu dłuuo nie oglądał....
 
Ja się chyba nie zgodzę z większością, bo nie widzę nic złego w tym, że facetowi podobają się inne kobiety/ich tyłki. Zdziwiona byłabym gdyby było inaczej. Oczywiście wszystko w granicach przyzwoitości. Nie zniosłabym gdyby przy mnie ślinił się na widok jakiejś baby. Nie mówię tu o samym stwierdzeniu faktu, że ktoś jest ładny, ma ładne nogi, itp. Wtedy potrafię nawet przyznać rację albo wyśmiać.
Swoją drodzą sama chciałabym mieć taki tyłek, o figurze nie wspomnę :-)
 
dokładnie o to happybeti mi chodzi. Sama zwracam uwagę na innych facetów ale nie dała bym w życiu na jakimś portalu takiego wpisu. Tym bardziej, że do FB mają dostęp wszyscy nasi znajomi i wg. mnie wyszło to tak jakby bardziej jarała go jakaś dupa z internetu niż WŁASNA ŻONA! Co innego jakby np. śmiechem powiedział mi "oo patrz ale dupa" czy coś a co innego coś takiego. Tym bardziej że 30 min. wcześniej docinał mi że tyłka nie mam i że z tyłu jak młody chłopczyk wyglądam....
 
makuc jak by nie bylo , na pewno jest Ci przykro , mnie tez by bylo gdyby mój mąż takie filmiki i komenty umieszczal na swoim profilu. Przytulam. A tak szczerze , to tyłek tej laski wcale mi się nie podoba :-( , zgrabna jest , to na pewno , ale tylek kiepski !!!
 
reklama
Do góry