reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

i ja dolacZam do zuzi - takie kilkulatki daja sie juz wyspac ... a ja glupia :) mialam dosc spokojnych nocek i dalam sie wmanewrowac w dzidziusia :)
 
reklama
Wczoraj, jak wróciłam z pracy Jagoda właśnie usnęła. I spała tak do 15:40. Jak się obudziła, oczywiście dostała cyca i co? - dalej spała. A ja razem z nią. Do 17 taki odlot zaliczyłyśmy. Trochę się bałam nocy, a tu niespodzianka. Tylko 1 pobudka i to przed 22, a potem do rana spokojny sen :)

Tyle, że obudziła się już o 5:50.
Tak w ogóle, to chyba się już na nowy czas przestawiła, bo od kilku dni wstaje wcześniej.
 
Alusia śpi całe nocki od ósmej ale też ostatnio zaczęła wczwśnij wstawać o godzinkę ja myślę że nasze dzieciaczki wiosne czują w powietrzu.:tak:
 
Wiecie ze chyba faktycznie cos jest z tym wczesniejszym wstawaniem. Tak jak pisalam wczesniej Kubek kladl sie spac okolo22-23 i wstawal 9-10 teraz wstaje najpozniej o 7.30 (pierwszego takiego ranka to przezylam lekki szok bo polozylam sie spac grubo po pierwszej w nocy a tu taka pobudka:baffled: , przez pierwsze pol godziny to chyba wszystkie czynnosci mechanicznie wykonywalam bo mozg sie jeszcze nie dobudzil ) teraz juz spoko Kuba kladzie sie spac a raczej pada nieprzytomny najpozniej o 21 cala nocke przesypia w lozeczku (nareszcie!!!!!!!!!!!!!!) i wstaje miedzy 7 a 7.30 pozniej kimka na spacerku po 10 i ostatnie lulu okolo 15 do 16-16.30 max. i do wieczorka zabawa , na koniec kapiel ciepla kaszka i mleczko i dzieciak sam mi na rece wchodzi bo chce lulu.:-) Oby taki stan utrzymal sie jak najdluzej.
 
Ach wczoraj byla lepsza nocka obudzila sie po 24 bez rzadnych wrzaskow napila sie i spala do 5 zjadla cyca i zasnela znow. Tak sie cieszylam ze dzisiaj moze tez bedzie dobrze a tu juz 3 pobudki :-(
Nic nowego Maja nie dostaje do jedzenia, wiec to chyba nie wina pokarmow no ale moze sie myle.
Jak pomysle ze mamy jechac niby do tesciow na Swieta :baffled: z wrzeszczaca Maja to juz slysze te pytania co wy jej robcie ze ona tak placze :baffled:
 
Dzisiaj Antoś obvudził sie 4-30 i chyba był juz wyspany, posiedział troszke w łóżeczku i od 5 jestesmy na nogach:-) przyczyna to chyba za jasne swiatło, bo żaluzje nie były opuszczone na noc! No i ciesz sie matko ze masz wolne:wściekła/y: nie da dziecię pospać :no:
 
reklama
No to Ci dziecko dało pospać ;p
Kochane są te nasze maluchy.
Chyba jakieś radary w sobie mają, dzięki którym wiedzą kiedy robić na odwrót ;p
 
Do góry