reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ABC-pierwsze soczki,zupki obiadki...

Sluchajcie,ja wiem ze to dopiero poczatek,ale molda za nic nie chce pic tego mleka,ani na lyzeczce,ani w kaszce,ani w kubeczku...

probowalam je dac dzisiaj ok.5,ok.7,musiala byc glodna po calej nocy,ale i tak nie zjadla.... wiec w koncu dalam jej cyca

pediatra powiedziala,ze Hania ma zjadac mniej wiecej 500 ml mleka w dzien - obojetnie jak podane,kaszki,deserki,budynie..itp.
dzis wieczorem sprobuje jej podac kaszke mleczno ryzowa.Czy takie mleko kaszkowe <nie wiem jak to nazwac>,np.z kaszek bobovity,wystarczy jesli zje np,2 razy dziennie kaszke,o ile zje?do tego jakis jogurcik/serek na 2 sniadanko?????

jezu bo oszaleje....:sick:

jestesmy na etapie dosc intensywnego przyzwyczajania do taty,jest przez niego usypiana,wychodze na dosc duza czesc dnia..dzis jest nie co lepiej,ale tak to placze straszliwie....nie chce jesc od niego i w ogole...
mamy jeszcze 2 tygodnie czasu,moze sie w koncu przyzwyczai,choc maz w poniedzialek idzie do pracy,wiec znowu go zapomni <rozumiecie>...jak sie nie przekona do kaszek/mleka,to jeszcze facet mi sie zalamie...pojdzie po zapalki i nie wroci;-),bedzie z nimi przeciez sam :-:)-:)-(
 
reklama
mi lekarz kazała podawać sinlac ale młodemu nie smakowało dlatego podaje mu go na patencie. dodaje łyżeczkę czubatą do jego ulubionych deserków i zjada. Wychodzi na to ze je ok 3 łyżeczki dziennie:) czyli jest nieźle:)
 
Katka - moja Nina wogole nie pije mleka modyfikowanego. co prawda ja jeszcze karmie, ale najczesciej tylko raz albo dwa w nocy. a w ciagu dnia je 2 razy kaszki (mleczno-ryzowa i pszenna) i na podwieczorek zawsze owoce z twarozkiem albo jogurtem. i wg mojej pani doktor jest ok.
 
Gufi - dzieki za odpowiedz.Dzis kupilam Hani,kaszke bobovity,Smaczny sen czy jakos tak - ryzowo mleczna z bananami i na kolacje wciagnela.Chyba jej smkowala po prostu.Na rano mam inny smak.Zobaczymy.
Wiec,moze jesli maz bedzie jej dawal 2 razy kaszke i jakis serek,jogurcik to wytarczy.
 
Katka - spróbuj jeszcze kaszek z humany też sa z mlekiem i bez cukru Emilka je lubi może Hani też sasmakują, zawsze to jakas odmiana i większy wybór w razie czego, a inne mleka stosowałaś ?
 
Mam pytanko...czy Wasze maluszki znają już smak czekolady :rofl2::szok::baffled::-D Ja dziś zakupiłem kinderki i dam polizać Amelii troszeczkę...coby najpierw sprawdzić czy nie uczuli ją ta czekolada...a nich dziecko ma troche słodyczy :tak:;-)
 
Ja już też dawałam Kubusiowi czekoladki, wiem że niby się ni epowinno, ale co tam. Ach ta jego mina!!! słodsza niż czekolada!!!:-D:-)
Choć właśnie czekolada należy do najczęstrzych alergenów, al u nas było ok.
SMACZNEGO!!!
 
Moja Maya kocha lody, nie moge przy niej jesc bo dostaje normalnie krecka. Zreszta jak idziemy ulica i widzi kogos z lodem to zaczyna piszczec i cieszy sie jak wariatka
 
reklama
Do góry