reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ABC-pierwsze soczki,zupki obiadki...

Kiedy karmilam piersia jadlam Sinlac i byl OK (szczegolnie w porownaniu z Nutramigenem...:dull:). Ma o wiele wiecej wartosci odzywczych niz kaszka kukurydziana.
Na stronach Nestle sa ciekawe przepisy:tak:.

Od miesiaca planuje go wprowadzic do menu Pauli, ale jakos zawsze zapominam i zaczynam proby z czyms innym:dry:.
 
reklama
Dziewki dziewczeta za rady z zoltkiem ... czyli jeszcze mamy na niego czas ... i dobrze ze go nie dodawalam ... kluski lane robie bez ;-) .. nie wiem jakim cudem, ale mi wychodza :-D

Iwonko sinlac to taka kaszka :happy: ... mozna ja kupic w kazdym sklepie prawie :-)

A co do alergii ... sie wkurzylam dzisiaj :wściekła/y: ... chcialam isc z Dawidkiem do lekarza ... z ta alergia i co ... dzisiaj jest "dzien bez lekarza" i go nie przyjmą :wściekła/y: ... tylko dzieci chore ... :wściekła/y:
 
A propos lekarzy...ja miałam umówioną wizytę u ortopedy (ze swoją ręką bo mam zapalenie ścięgna) jakieś 1,5 m-ca temu...w dniu wizyty zadzwoniłam wcześniej żeby upewnić sie czy ten lekarz przyjmuje i okazało sie że ze względu na strajk lekarze wogóle nie przyjmują ze skierowaniami...przepisali mnie na 14 sierpnia...hmmm...może do tego czasu ręka sama mi sie wyleczy ??? :shocked2::confused::wściekła/y::sick::eek::baffled:
 
Oj tak, prywatnie bardzo chętnie przyjmują, a oprócz tego jeszcze 7 tysięcy im sie zachciało... chyba nie te realia? A co z innymi zawodami? Nauczyciele zarabiają jeszcze marniej (a też maja wyższe wykształcenie) a do szkoły chodzą uczyć i to może nawet dzieci tych lekarzy którzy strajkują> Oj wq... się!:wściekła/y:
 
No właśnie!!!!!!! Ponadto twierdzą,że nie działają na szkodę pacjenta tylko w jego interesie. A ja się pytam jak się mają podwyżki ich pensji do pacjenta. Zresztą ja mam najlepszy przykład, że pacjenci cierpią na ich strajku. Mój mąż czeka już miesiąc na operację kolana, bo oni strajkują:wściekła/y:. Mówią, że to pilna operacja, ale niech przyjdzie po zakończeniu strajku:szok:. I jak tu ich popierać!!!
 
Kupilam to mleko Bebiko omneo i Hania nie chce go pic ani jesc w kaszce kukurydzianej.Nie wiem moze zdecyduje sie na nestle sinlac,ale szczerze powiedziawszy cena tego nie co mnie przerazila - kosztowalo prawie 30 zl.


Mnie lekarze draznia.Skoro im tak zle niech zmenia zawod albo niech przejda tylko na prywatne praktyki.
 
reklama
Do góry