reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

hej dziewczynki..

siedze wlasnie przed kompem i rycze...niby nic a jednak...tak wiele dziewczyn wierzy w FF Fertility Friend..I ja tez uwierzyalam...Nawet podobalo mi sie to wpisywanie tempek i czytanie ich komentarzy...I wczoraj jeszcze przeczytalam tam o zaplodnieniu i implantacji i oczywiiscie mozliwej ciazy ...i nawet zaproponowali mi date kiedy powinnam testowac...A dzis?...A dzis napisali mi ze wcale nie mialam owulacji...Usuneli mi charakterystyczny czerwony krzyz z wykresu i mimo i z widnieja tam jak byk daty moich pozytywnych testow owulacyjnych i juz proponuja mi juz daty kiedy powinnam zaczac starania nastepnym razem...A co z tym cyklem????? @ na razie nie dostalam wiec o co chodzi???????Nie wiem co myslec... Jest mi przykro ze jeszcze wczoraj mi niemal gratulowali plodnosci a dzis odbieraja nadzieje.....
pozdrawiam was

Jak wasze testowania?

 
reklama
Majeczka skarbie!!! Nie martw się na zapas! Takie wirtualne kalendarze nie są wiarygodne! Poczekaj jeszcze i zatestuj! Głowa do góry! Mocno trzymam ksiuki! :)
 
Majeczka, sloneczko, nie martw się tak bardzo, bo się wykończysz. może zrób sobie miesięczną przerwę od tych kalendarzy, zdaj się na los i na... męża? Oczywiście Twój udział też jest niezbędny ;) Wiem, co mowię, staram się (i leczę) 2,5 roku, ale najdłużej trwało, żebym odblokowała się i przestala wierzyć we wszystkie kalendarze, zapiski, wykresy itp... Bo wystarczy katar lub niewielkie przeziębienie, albo infekcja, która przechodzi bezobjawowo i cale te wykresiki są nieważne. Bedzie dobrze, los w końcu musi się do nas uśmiechnąć :) Przesylam Ci cały mój dzisiejszy optymizm i ciepłe myśli. Buziaki :-* :-* :-*
Kasia
 
Cześć dziewczyny, u mnie prawdopodobnie decyzja o ciąży będzie musiała jeszcze odrobinkę poczekać. Zaczęłam solidne badania i okazuje się , że ja- zdrowa dotąd kobiecina mam coś z sercem ( co mogło wpłynąć na nieszczęśliwy przebieg mojej ostatniej ciąży ). Czekam teraz na wizytę u kardiologa. Ja już się chyba ze starości sypię... :(
 
Nie sypiesz, nie sypiesz się!!! :) dobrze, ze już wiesz co dolega, to szybciej będzie można pomóc i dzidzia szybciej bedzie. Daj znać jak ci pójdzie u kardiologa. pozdriowienia
 
Basieńko, strasznie mi przykro, ale najważniejsze, że ktoś wreszie to odkrył i teraz porządnie się Tobą zajmie. A stara to Ty na pewno nie jesteś!! Trzymaj się dzielnie, zobaczysz, że wszystko się ułoży. Sercem i myślami jestem z Tobą, Basiu. Szkoda mi Cię bardzo, bo tyle już przeszłaś i teraz przydałby Ci się spokój i odpoczynek... Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Daj znać jak wizyta u kardiologa bo się martwie. Ściskam Cię mocno :-* :-* :-*
Kasia
Mam już czynne GG :)Tylko jakoś trafić na dostępną ;) Ciebie nie mogę :( Pa :)
 
Cześć! jestem tu nowa, ale też staram się o dzidzię. Narazie od grudnia 2004, ale jak dla mnie to i tak długo. Najgorsze jest dla mnie to czekanie i niepewność czy @ będzie czy nie. W zeszłym miesiącu już myślałam, że się udało- miałam objawy. Ale to było chyba urojenie, bo @ przyszła i wszystko minęło.Najgorsze jest to, że za każdym razem jak się nie uda mam wielkiego doła, z resztą nie tylko ja. Życzę Wam szybkiego zafasolkowania. Będę się za Was modlić i za siebie też. Pozdrawiam.
 
reklama
Witaj wśród nas-może dołączysz sie do nas-kwietniówek?Też staramy się o dzidziusia-z męzem dopiero drugi miesiąc. Trzymam kciuki za Twoją fasolkę. Trzymaj się ciepło i do zobaczenia w wątku kwietniówek :D
 
Do góry