reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

gosiaczek - przykro mi z powodu @. Ale uda się następnym razem.
Puchatka - zgadzam się z dziewczynami, ciężarówki na forum napawają optymizmem
Aga - co masz na myśli mówiąc "inaczej"?
 
reklama
NieSamowita- masz racje nie powinno sie oceniac ludzi gdy sie ich nie zna-tym bardziej jesli sie nawet slowa z nimi nie zamienilo.

heh... niektorych jednak mozna ocenic-np.mojego szefa z ktorym wlasnie rozmawialam na temat comiesiecznych premii,poniewaz cos mi sie nie zgadzalo-dostalam za malo-a ten burak mi wprost powiedzial ze jesli mi albo komus innemu z pracownikow cos nie pasuje to nie ma sprawy -moze nam to wyplacic-ale w takim wypadku on sie zastanowi czy nadal powinnismy tu pracowac-co za!!!!:crazy: BURAK JEDEN!!!:angry:
 
NieSamowita skąd ja to znam? Mój ma podobne zdanie. Jak mu trułam ciągle o podwyżce to powiedział, że droga wolna. Biedaczek myślał, że tylko ściemniam, ale gdy naprawde znalazłam inną prace i powiedziłam, że chce odejść to dał mi podwyżke. Takie to są już z nich buraki :-D:-) Najśmieszniejsze jest to, że pracuje na państwowym i ta podwyżka nie była z jego kieszeni. Sama znalazłam śroki na moją podwyżke (pracuje w personalnym) i dopiero załapał jak się wystarszył, że odejde.
 
hej dziewuszki...
nie odpisze kazdej z osobna, bo wlasnei do domu wrocilam i padam na twarz...jutro wolne, to odespie, pseplasam
pozdrwaiam was...zdarzylam przeczytac co u was...spadam pod prysznic i potem pod kocyk wtulic sie w cieple ramie mojego m. .... zycze wam tez wtulania sie;-)
puchaciu....bombastyczne :-) przyzwyczajaj sie do takich prezentow :tak:
elza ... (*) dla malenkiej
fifi, beatka :-);-)
 
Opuszczam Was dziewczynki na dwa tygodnie, więc proszę się ładnie przytulać, żeby czekały na mnie po powrocie same dobre informacje:-):-):-)
Puchatka, Ataata, Iwonka dbajcie o siebie i fasolki:tak::tak::tak:
Buziulam Was wszystkie i już tęsknię;-)
 
Witajcie przyszłe Mamusie :(:(
Przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywałam ale nie mialam dojscia do kompa :( kilka dni temu dostałam @ :( smutno mi troche :((z tesciami jest srednio tesciowa ciagle pilnuje zeby moj K nie przychodzil do mnie w nocy...dziwna kobieta .....

Pozdrawiam Was serdecznie i zycze powodzenia
Nie smutajcie sie jak sie nie uda ...nastepnym razem bedzie dobrze.
Jestem z Wami ;*;-);-)
 
:-)Witam laseczki:-D

Czarnulko nastepnym razem sie uda........tesciowa Was pilnuje, wiec macie niezbyt :baffled: ciekawa sytuacje:no:. Ale mam nadzieje ze wkoncu sie uda.:laugh2:

:happy:Wszystkim staraczka zycze udanego dnia.:laugh2:
 
Czarnulka- nie lam sie glowa do gory moze nastepnym razem sie uda. mnie tez cos zaczyna krecic-i boje sie ze niestety tez jednak nadejdzie @@ :-(. a co do tesciowej- mam podobnie-tzn my z moim chlopakiem nie mieszkamy jeszcze razem,wiec codzien zmieniamy lokum-raz u niego spimy a raz u mnie- albo "tesciowie" za sciana albo moi rodzice. heh bywa ciezko:hmm:. ale nic powoli na poczatku roku zaczniemy sie rozgladac za wlasnym M.a poki co trzeba jakos sobie radzic;-).pozdrawiam
 
reklama
Witam Wszystkie dziewczynki

Niesamowita, można zajść w ciążę w trakcie okresu jeśli ma się bardzo krótki cykl, ok 20 dni, wtedy jest taka możliwość :tak::tak::tak:
 
Do góry