reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

gosiaczek - przykro mi z powodu @. Ale uda się następnym razem.
Puchatka - zgadzam się z dziewczynami, ciężarówki na forum napawają optymizmem
Aga - co masz na myśli mówiąc "inaczej"?

Witam, witam... "inaczej"....11 dni spóznienia, (przy regularnych cyklach), bez żadnego bólu, najpierw bardzo skąpo, za to w 4 dniu był hajlajf - okropne skurcze,wszystko zalane:szok::szok:, dziś jst 5 dzień a jeszcze są skurcze chociaż już łagodniejsze i ból pleców.
 
reklama
hellołłkaa..
ja byłam od wtorku na wsi,,wybyczyłams ie z Matem,,hehe
A czy ktoś zaciążył??tzn któras z WAS została mamuska pod moją nieobecność.......
 
poprzednio tez sie dziwnie czulam troszke inaczej niz przed @ zazwyczaj-ale @ nadeszla-tyle ze krotsza o dwa dni...dlatego pytam-chyba sie ludze bo bardzo bym chciala zeby to byla ciaza!! no nic -bedzie co ma byc:happy:
 
Witajcie staraczki stare i nowe,Ciagle wam kibucuje i podgladam w miare mozliwosci.Mam nadzieje ze lada moment pojawia sie nowe fasolki.Przesylam buziaczki gorace dla was!
Niesamowita ja tez zglupialam czytajac twoje posty...jakie w koncu masz plany na dzien dzisiejszy...Kilka dni temu byl suwaczek slubny i juz nie ma ,raz sie staracie o dziecko a raz niby nie....naprawde trudno za toba trafic
 
reklama
Do góry