reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

reklama
hej Ola z tego co pamietam to w staraczkach w poscie pt"co kazda staraczka miec powinna " cos w tym stylu tam sa linki do rozny stron i z tego co pamietam to jest tam o badaniu temp. i sluzu - ale nie jestem 100 % pewna
 
Iwonka dywanik rewelacja... no i modelka na nich też ;-)
Co do tabelki to wg, niej wychodzi córka, wg jednego USG też córka, według obrzarstwa słodyczami tyz córka, brzucho szpiczasty był tyz na córke, no ale ostatnie USG podobno raczej synek...:-D
No zobaczymy:tak:

Puchatko litości kobito ;-)
Bo poprosze mojego małego boksera żeby Ci nakopał od nas... ;) żartujem
 
no i kobietki mam zgryza bo na żadnym zdjęciu nie mogę poiwiedziec że coś widac i juz zaczynam mieć schizy poza tym wybaczcie ale męzus włąsnie poszedł do pracki więc popołudniu musieliśmy troszkę pobyc razem
 
reklama
Do góry