reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

tak Pychatka idz spac najlepiej i sie juz nie zamartwiaj, az mi sie jakos plakac zachialo jak przeczytalam twoj ostatni post, tak bym chciala zebyscie mieli ta dzidzie; moje kochanie tez juz sie nie moze doczekac i jak tylko wspomne ze mnie mdli to sie cieszy i mowi to idz wymiotowac ; hehe juz sam mi ta ciaze wmawia,
Puchatko mam nadzieje ze teraz sie udalo- tego ci zycze z calego serduszka, zebyscie byli szczesliwi:-)
Mufka-witaj kochana, odzywaj sie czesciej:-)
Iwonka- ty moze tez sie poloz spac- odpoczywaj teraz z fasolka , a na kiedy masz termin wyliczony??
 
reklama
Puchatko ja wiem ze nie latwo dlatego bym nie wytrzymala i zrobila kolejny test juz teraz....ale rob jak uwazasz.do rana juz nie daleko wiec wytrzymasz.Trzymaj sie!
Ja zmykam spac.Dobranoc kobitki.
 
Gosia wedlug ostatniej @ termin na okolo polowe maja,pisze okolo bo co tabela to inny wynik.U ciebie tez mam nadzieje ze to juz fasolka sie zadomowila w brzuszku!
Trzymam kciukasy za was wszytskie ! Pa!
 
ataata witaj:-) nie mogę uwierzyć że Twoja dzidzia już taka spora, jak ten czas leci
Ciebie również miło widzieć;-) (czy czytać, jak kto woli:tak:)

puchatko mam czutkę że będzie wielkie szczęście niebawem u Ciebie w domku:-) postaraj się zasnąć Kochana choć ja też miałabym z tym problem:sorry2:

ja z kolei byłam dziś u ginka i stwierdził że wyrósł wypasiony pęcherzyk z prawego jajnika, endometrium też przygotowane na przejęcie zapłodnionego jajeczka, w ciągu ok 24 godzin powinna nastąpić owu, więc doktorek mówił aby oddawać się przyjemności 3 dni z rzędu i musi być ok:tak: zobaczymy. Dał nam 3 miesiące a potem przekazuje mnie do innego doktorka do kliniki leczenia niepłodności:baffled: jeśli chodzi o prolaktynkę to miałam w nadmiarze a tak spadła że norma od 102 a ja mam 5,6 , więc zmniejszył dawkę leku i tylko pół tabletki dostinexu raz na 2 tygodnie. Przyznam że mój lekarz jest fantastyczny i wszystkim dziewczynom z Trójmiasta mogę polecić dr Boćkowskiego. Cudowny człowiek:tak:
 
gosiu za Ciebie również kciuki baaaaaardzo mocno zaciśnięte:-) I nie sugeruj się tym pierwszym testem, mało to takich przypadków, że pierwszy test negatywny a fasolka jest:tak: jestem dobrej myśli;-)
 
reklama
ok Puchatko, trzymam za słowo, ustawiam się w kolejce po fluidki, mogą być nawet trojaczki:-):-):-)przyjmę wszystko z pokorą;-) oby tylko było
dobrej nocki dziewczyny, spadam bo mam randkę z mężem przy lampce wina, no i doktorek kazał nie próżnować więc lecę się przyłożyć do roboty:-)
 
Do góry