reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

reklama
Nawet nie macie pojęcia jakby się chciała już cieszyc ale nie mogę bo jakby to jednak jakąs pomyłka to rozpękłabym się na milion kawałków chcę żeby to była fasolka dla tej radości jaką dzisiaj widziałam w oczach mojego Jędrusia:tak::tak:
 
puchatko Kochana moja mocniutko trzymam kciukasy za Twoją fasolkę! Bo to MUSI być dzieciątko! Ja też widzę kreseczkę, jutro będzie mocniejsza, śpij spokojnie i nic się nie martw i melduj szybciutko.Bardzo się cieszę i mooooocno trzymam kciuki:-):-):-)

witam Was dziewczynki po dłuższej przerwie. Ponad 2 miesiące sie nie odzywałam, musiałam dać sobie trochę na wstrzymanie ale i tak Was czasem podczytuję.

iwonko przyjmij i ode mnie gratulacje z okazji Twojego szczęścia:tak:

postaram się czasem odezwać bo przyznam szczerze że mi Was brakuje:sorry2:
 
Puchatko idz spac,szybko minie czas do rana i zrob kolejny tescik a i jutro wyniki krwi wiec wszystko sie wyjasni.Ja robilam test w nocy tzn nad ranem ale jeszcze bylo ciemno:tak::-)Myslami jestem, z toba!
 
reklama
Mufka witaj Kochana z powrotem i jeśli tylko czujesz się na siłach to nie opuszczaj nas :tak::tak::tak:wierze że i Twoja fasolka pojawi sie lada moment zreszta Ty dobrze o tym wiesz:tak::tak::tak:mam nadzieję że zdrówko juz lepiej ;-);-)
No a poza tym kobitki myslicie że to tak łatwo zasnąc w takiej sytuacji:sorry2:
 
Do góry