reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Boze, jakie ozywienie na forum. Tak sie ciesze fasoleczka -GRATULUJE Z SERCA !!!:-). Napisz cos wiecej, jakie to uczucie...? Boze, bede trzymac kciuki za fasolcie!!!! i za Ciebie!!!!!.Buziaki!!!
 
reklama
Ilonka dawaj fluidki,,bo ja pakuje w słoiki i zamrażam cała para wszystkie,,,zbiearam na okres światecznych staranek,,hehee

dobranocc
 
altoids to cudowne uczucie, jeszcze nie wierzę w ogole w to wszystko......

Moniś nie wytrzymałam do rana i zrobiłam około 17 :tak::tak::tak:
 
Idarnowska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mówiłam, że nie na darmo trzymam te kciukaski!!!!!!
Moje gratulacje, boże jak się cieszę! Teraz to wszystkie będziemy trzymać kciuki za Twoje dzieciątko.
No teraz to jestem w stanie uwierzyć, że wszystkie zafasolkujemy na Święta. Wysyłaj fluidki!!!

Wszystkim dziewczynom życzę spokojnej nocki.... a może nie - dziewuchy brać się do roboty, która tylko może!:-D:-D:-D
 
Az sie poplakalam, kiedy przeczytalam te wszystkie posty... Tyle w nas wszystkich nadziei na faoleczki. I tyle szczescia ostatnio na forum. Irdanowska chyba zapoczatkowalas dobra passe-i ja zaczynam wierzyc ze nam sie wszytskim uda. ja mam dzis @ wiec dzis nie moge sie zabierac do dziela, ale jak tylko sie skonczy to....Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i te wyczekujace i te zafasolkowane. :-)
 
hej dziewczyny
chyba z tydzien nie pisalam, to przez to ze mnie scielo z nog na tydzien, zapaleniem oskrzeli sie skonczylo

Idarnowska- piekne II kreseczki, wielkie gratulacje, super tak na swieta:-)

nie wiem czemu jak weszlam na watek nie poazalo mi opcji"pokarz pierwszy nieprzeczytany":confused:post ; wiec nie wiem od ktorej strony mam czytac:baffled:
ale chyba oprocz Ilonki chyab nikt nie zafasolkowal, przeczytalam tylko cos o zebrach ?? i w dodatku polamanych
no coz bede czytac wstecz;-)

pozdrawiam i mocno zaciskam za nas kciuki dziewczyny zeby i nam sie udalo przed swietami :laugh2:
 
Witajcie dziewczynki:-)
Ilonko Skarbie gratuluję:tak:Życzę pomyslności i wspaniałej ciąży!!!!!!!!

pozdrowionka dla wszystkich:-)
 
Ilonko Gratuluje kochana i trzymam kciuki abys za juz nie cale 9 miesiecy tulila w ramionach swoje malenstwo!!!!!!!! Gratuluje rownierz mezowi!!!!
 
reklama
dziewczynki coś wam pokazę :-):-):-):-):-):-):-)
troche niewraźne ale....

dsc01844zp8.jpg

OGROMNE GRATULACJE ILONKO ...

Spokojnych 9 niecałych miesięcy ...


 
Do góry