reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

reklama
Ataata no tylko iesiac zostal...ten najgorszy.Mi to sie tak dluzyl ze juz nie moglam sie doczekac kiedy pozbede sie tego brzucholka...:)
Puchatka a co to za zle nastroje?
 
witam się i ja:-)
puchatko a co to za dołeczek? przytulam ciepło;-)
iwonko, ataata witam dziewczyny:tak:

no dziewczyny moja @ zbliża się wielkimi krokami, obiecałam sobie że już nie połaszę się na zrobienie testu bo widok 1 kreski jest paskudny i bolesny. Jestem w stanie zaryzykować zrobienie testu w momencie , gdy @ spóźni się przynajmniej 4 dni, czyli najszybciej w przyszłą sobotę.Ale jestem pewna że najpóźniej we wtorek @ mnie zaleje więc nie będzie takiej potrzeby;-)eeh
 
Hej Kobitki !!! Co to za ponury nastrój:-:)-:)-:)tak::tak:????

Głowa do góry, pierś do przodu i UŚMIECH numer 5 :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Witam sie na otwartym:-)
U mnie nastrój może być, tylko wkurzam sie bo @ nie ma a test pokazał 1 kreche. I tak sobie czekam...
 
elza_ab hm, mi w zeszłym miesiącu też się spóźnił, ale niestety dotarł:-(
A kiedy test robiłaś, może go powtórz? A nie brałaś antybiotyku, bo podobno po nich może się opóźnić?
 
Sylciu żadnych leków nie przyjmowałam, test robiłam 13 i czekam. Nie czuje się ani @ ani ciążowo. Jedyne co to czasem mnie muli i tyle. A i jeszcze wyszło mi zimno co mnie sie nie zdaża. Ostatnio trochę bardziej nerwowy tryb prowadzę, dużo pracuje i może to dlatego? no zobaczymy
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny!!!
Co prawda za oknem buro, ale i tu widzę, że niektóre dziewczyny mają podłe nastroje.
Dziewczynki - głowa do góry!!!
Jak się czują nasze ciężarówki? Iwonko, Ataata, Puchatka???
Nie wiem czy kogoś nie pominełam, jeśli tak to proszę o wybaczenie, nie jestem na bieżąco, nie mogę za Wami nadążyć laski!
Ja testuje za jakieś sześć dni i to jeśli @ się spóźni.
Przez ostatnie kilka miesięcy, przed @ piersi strasznie mi nabrzmiewały i bolały już na trzy tygodnie przed. Teraz nic.
Teraz kiedy do @ zostało 5 dni, zaczynają powiększać się.... No zobaczymy...
Może to jakieś wahania hormonów???
 
Do góry