reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Weź dwanaście miesięcy, obmyj je dobrze do czysta z goryczy, chciwości, pedanterii i lęku, podziel każdy miesiąc na 30 lub 31 części, tak żeby zapasu starczyło akurat na rok. Każdy dzionek przyrządzaj oddzielnie biorąc po jednej części pracy i dwie cęści wesołości i humoru. Dodaj do tego trzy kopiaste łyżki optymizmu, łyżeczkę tolerancji, ziarnko ironii i szczyptę taktu. Następnie masę tę polewaj obficie miłością. Gotowe danie ozdób bukiecikami małych uprzejmości i podawaj je codziennie z pogodą ducha i porządną filiżanką odżywczej herbaty.

A to zczonka dla Wspaniałych Młodych Par, ale chyba także dla każdej z nas:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Jezu dziewczyny, ale Wy dziś płodne jesteście (mam nadzieję, że nie tylko pisemnie)! Jak możecie się tak znęcać nad biedną kobietą, która miała potwornie ciężki dzień i pada na pysk po pracy, ale nie może iść spać, bo musi przeczytać tonę postów. ;-)
fifi - ogromniaste gratulacje!Ale nam zrobiłaś niespodziankę! Życzę wam zdrówka i śliczniusiej i zdrowiusiej fasolinki.
kiniusia - trzymam kciuki za fa... ;)
idarnowska - cieszę się, że podoba Ci się w przedszkolu :tak:
Aga - dopisałam Cię do wątku. Dziś doskonale rozumiem jak się czujesz. Ja miałam dziś potwornie ciężki dzień i też ledwo żyję
iwonka - gratulacje. Żeby wam rosły wasze 2 szczęścia, to malutkie i to trochę większe; i żeby dzięki nim, bliskości między wami i samym pomyślnym wiatrom uśmiech nigdy nie schodził z waszych twarzy :-)
Bastra - w żadnym wypadku nie chciałam Cię pominąć. Poprostu było zamieszanie z tym kopiowaniem i tak jak napisałaś, Twój nick musiał się gdzieś zawieruszyć. Zaraz to naprawię.
mufka - Ciebie też już dopisuję
Listę już co prawda wysłałam, ale aniaslu odpisała, że na staraczkach jest już podobno zamknięty wątek. Tylko, że ja go nie widzę. Czy Wy również? Mam nadzieję, że niedługo się to wyjaśni i albo dostaniemy nasz wątek, albo dostęp do dotychczasowego, o którym nie miałyśmy pojęcia
 
Antiope wielkie dzięki za dopisanie do listy;-)kłaniam się nisko:tak:
ja też nie widzę żadnego zamkniętego. Wydaje mi się że staraczki z wątku głównego maja zamkniety. A my pewnie dostaniemy swój.Pozdrawiam:-)
 
Kiniusia super część artystyczna :-):-)

images
images
images


Jeszcze raz smacznego!:-)
mniam mniam....

To i ja się dołączę z kilkoma króciutkimi przyśpiewkami weselnymi :-p:

szla tesciowa przez las
pogryzly ja zmije
zmije wyzdychaly
a tesciowa zyje

Moi mili goście
dziś są oczepiny
Za dziewięć miesięcy
przyjedziem na chrzciny

wesele wesele
po weselu smutek
bo panu młodemu
nie chcial stanąć fiutek

Oj smutek, smutek,
Spiewa sobie chórek
bo panna młoda
suchutka jak wiórek.

wypij ze mna mlody
kieliszeczek wodki
zeby twoj interes
nie byl dzis za krotki

posluchaj no mlody
juz jestes po slubie
wypusc swego ptaszka
niech sobie podziubie :-p:-);-):laugh2:

I co, rozbawiłyście się kobietki?
:laugh2::laugh2::laugh2:no jasne,,superrrrrrrr

:tak:
Listę już co prawda wysłałam, ale aniaslu odpisała, że na staraczkach jest już podobno zamknięty wątek. Tylko, że ja go nie widzę. Czy Wy również? Mam nadzieję, że niedługo się to wyjaśni i albo dostaniemy nasz wątek, albo dostęp do dotychczasowego, o którym nie miałyśmy pojęcia
jaki zamkniety,,ale my chcemy własny,,tak własny,,hehe,,nie no do kogoś to i tak kciha,,bo my ich nei znamy,one nas tez nie,,not ojak tu gadać o sprawach naszych prywatnych,,,,ale dupaa,,,ale mzoe dostaniemy swoj,,,
 
reklama
Do góry