reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Mam nadzieje, ze dzisiaj ruszy juz nowy watek:-):-):-)
Fifi ,ja też mam ogromną nadzieję...:-):-):-);-) A jak Twoje zdjęcia ze ślubu?
Pochwalisz się?:-)

Dziewczyny dziekuje jeszcze raz za gratulacje:tak:chcialam tylko napisac ze juz chwalilam sie tez w zeszlym tygodniu wam ze wzielam slub z tego co pamietam:rofl2:no ale nie wszyscy moze wtedy byli na forum,alebo i ja sie juz po gubilam.....W kazdym razie dziekuje i za blogaska tez.Cioteczki forumowe mozecie sie wpisywac na pamiatke odwiedzin na blogasku,bo tak nie wiem czy ktos byl z was i nie moge podziekowac.Buziaki!
Elzab sprobuje gdzies na forum znalezc moje kilka zdjec i pokaze,bo nie chce mi sie juz na nowo ich zmniejszac i wstawiac...

Iwonko ,będziemy zostawiać ślad na blogasku,ale wydaje mi się,że nie musisz dziękować;-).To dla Nas sama przyjemność,a zdjęcia Vanesski i Wasze ślubne-suuper!!!

...marzę,żeby ten dzień się już skończył, jestem zmeczona, mam "doła":no::no::no:, a tu dopiero poczatek tygodnia:-:)-:)-:)-:)-(

Aga ,dlaczego masz doła?Nie smuć się.Przytulam.



Rany ,a ja robie ten obiad i robie i zrobić nie mogę...:eek::eek::eek:
 
reklama
Fifi to na to samo wychodzi ze trzeba cos robic a jak zmniejszam to sa te same kroki i ten sam czas.ale juz znalazlam na forum te zdjecia.A ty masz jakies foteczki ze slubu? A jaki slub bralas?.Cywiln=y czy koscielny?
Elzab tu sa fotki slubne....https://www.babyboom.pl/forum/mamy-...iedzace-w-domach-z-dziecmi-3423/index787.html
Sylcia dziekuje :-)

Nie bede zamieszczac moich zdjec w necie bo to poki co tajemnica. Nikt z rodziny o tym nie wiem. Mam kilka mlodych dziewczyn w rodzinie i nie daj Boze tez sa na BB
 
Dzięki, dziewczyny :-):-):-):-)...dołek, własciwie to sama , nie wiem, chyba hormony szaleją, mam płacz na końcu nosa, od 2 miesięcy żyję w ciągłym stresie, nie ma nic gorszego niż bezsilność, a tak właśnie jest; wczoraj nawrzeszczałam na mojego M.:angry::angry::angry::angry:, chociaż był Bogu ducha winny, a dziś mimo,że wszystko pomiędzy nami ok, mam jakieś dziwne poczucie winy,nie wiem, poprostu żle się czuję:crazy:
 
czesc kochaniutkie
po przeczytaniu chyba z 10-ciu stron nareszcie dotarlam do konca ufff:-D

Fifi i Iwonko

Życzę wszystkiego czego Wam trzeba:
autostrady wiodącej do nieba
bez żadnych ograniczeń prędkości,
do tego jeszcze ogromu radości
z każdego, coraz szczęśliwszego dnia,
który spełnia Wasze marzenia.
Żeby Wam nigdy nie zabrakło w domu
talerza klusek i makaronu
słońca bez końca, kwiatów pachnących,
a tuz za oknem ptaków śpiewających.
Każde z tych życzeń na pewno się spełni,
ponieważ płynie prosto z serca głębi:-)

Puchatko- brzuszek zaczyna rosnac:-)juz leciutko sie zaokragla, oby tak dalej:-)
Ilonka- ciesze sie, ze robisz to co lubisz:-)zdawaj nam jak najczesciej relacje z przedszkola, a co do .... to bardzo mi przykro i trzymam kciuki zeby tym razem sie udalo:tak:
Aga- mam nadzieje ze u ciebie nic strasznego sie nie dzieje, ze to tylko jesienna deprecha, jak masz ochote to sie wyzal nam , na pewno cie wysluchamy -trzymaj sie kochana
Kiniusia- witaj , ja tez moge sobie o takiej kapieli pomazyc bo tez mieszkam z rodzicami:eek:a do tego w swojej lazience mam prysznic:-Dwiec jestesmy skazane na kapiel w pojedynke hihii
Elza- tylko pozazdroscic mieszkania we dwoje i tych kapieli :-)

-a u mnie dzis podobno owu, testow juz nie robie bo wykorzystalam wszystkie 7;
ale bylo heblowanko i zobaczymy za 2 tyg jakie bede rezultaty, jakos przezywam, bo wszyscy naokolo zachodza , w sumie u mnie 2 cykl porzadnych staranek, ale czuje im wiecej tych cykli bedzie tym wiekszego bede miala stresa:-(od czwartku wieczorem boli mnie brzunio nie wiem czy to od owu czy od nadmiaru wojowniczych plemnikow heheh

dziewczyny musze juz leciec, te ktore pominelam sciskam i buziam i milego dnia zycze , oby jak najpredzej do piatku :-)
 
Agunia Nie martw się , każdy może mieć zły dzień, ale potem wychodzi słonko i wwzystko jest dobrze. :tak::tak::tak: A poza tym to i ta pogoda za oknem taka że człowiek beznadziejnie się czuje:-:)-:)-(

Ale głowa do góry jutro będzie lepiej i nie martw się, przytulam Cię mocno
 
Dziękuję WSZYSTKIM strającym,wypatrującym, czytającym:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: ...ach i jeszcze przytulajacym:-):-):-):-)...za dwie godzinki zamykam firemkę i zmykam do domku, a później wanna ciepłej wody i łóżeczko, niestety dziś sama bo M. musi dziś posiedzieć przy swojej mamie

I ja również przytulam Was wszystkie do serduszka
 
Iwonko wszystkiego naj na małżeńskiej drodze życia. Jaki cudny brzuszek masz. Gartuluję z obydwu powodów :-):tak::rofl2:.
 
Witam wszystkich
Ilonka , Ewcia , Sycia a nie mówiłam nie ma mnie na liście i wiem kto za tym stoi nawet :-D:-D ale wali mnie to. Nie to nie.
Miłego dnia kochane...
ja nie wnikam,,lista sie sama zapełniła,,,,

Wątpię w to trudno się mówi na liście nie było mnie no cóż widocznie tak chciała jedna z dziewczyn "kiniusia" oh
nie miło tak pisac,,ale to wasze rozterki...

Fifi ja jestem chyba ślepa albo słabo kojarezę ale dopiero teraz zauważyłam Twój suwaczek i kurcze chyba coś mi umknęlo :szok::szok::szok:
o matkoooo mi tezzzzzzz. GRATULACJE


Fifi ,ja Ci jeszcze raz gratuluję.Ale fajnie...normalnie suuuper.Nawet nie wiem co powiedzieć jeszcze;-).
To co dziewczyny ,może jakąś imprezkę zrobimy wieczorkiem,żeby uczcić tą wspaniałą okazję?:-DCo prawda idę na noc do pracy,ale do 21 jestem w domciu...:tak:
ja tam jutro do pracy,,ale impre chetnie chetnie,hehe
 
reklama
Napisał Antiope
Na prośbę kiniusi
1. Antiope
2. Ewcia81
3. Beata2710
4. Mamusiasynusia
5. Sycia 31
6. fifi trixibell
7. Lenna
8. madigirl
9. eliczek24
10. kasia_2005
11. Dorota27
12. kiniusia
13. idarnowska
14. elza ab
15. gosia_pl



Ja tez prosilam o dodanie mnie do listy ale jak widze zostalam pominieta.
Pozdrawiam
 
Do góry