reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

reklama
Oto lista staraczek do watku zamknietego
1. Antiope
2. Ewcia81
3. Beata2710
4. Mamusiasynusia
5. Sycia 31
6. fifi trixibell
7. Lenna
8. madigirl
9. eliczek24
10. kasia_2005
11. Dorota27
12. kiniusia
13. idarnowska
14. elza ab
15. gosia_pl
16. Bastra
 
Ok juz nie wazne .Przeciez i tak sie tutaj zadko wypowiadam wiec nic dziwnego ze mozna mnie pominac. Bawcie sie dobrze nanowym watku. A zalu nie mam. No trudno moj post sie widocznie zawieruszyl wsrod waszych postow a jest ich naprawde sporo
Dzisiaj bylam na badaniach w srode mam miec wyniki wiec zobacze co i jak z moimi hormonami ktore ostatnio szaleja ze hej
 
wiecie co tego kogo nie ma na atku zamknietym,,to potem mozna wpuscic do nas,hehe,,jak zasłuży,,żartuje oczywiscie....
takze kogo tam nie ma,,to nie smucta sie,,potem wystarczy napisac do Aniaslu i was wpusci w zamkniety,,tzn musimy to my napisac z zakkmnietego...nooo tak to mialo byc...
 
Dziewczynki ,no to jak,robimy imprezkę na cześć Iwonki i Fifi?
No dalej,dalej,na początek szampanek (dla przyszłych mamuś soczek).;-)

images
Proszę się częstować i śpiewamy: Sto lat,sto lat,niech żyją żyją Nam,sto lat,sto lat niech żyją żyją nam,jeszcze raz jeszcze raz niech żyją żyją nam,NIECH ŻYJĄ NAM!!!!!A kto?
Iwonka z Vanesską i fasoleczką,Fifi i ich mężowie.
Sto lat młodym parom!!!:-D
images


Rozsiadamy się i częstujemy się,częstujemy:
images


Bastra ,pominięcie Twojej osoby,to na pewno pomyłka.
Na pewno wszystkie tutaj chcemy,żebyś z nami była na zamkniętym.
Pozdrawiam ciepło.


No dziewczyny ,kto zapuści jakąś muzyczkę???:-)
 
reklama
Do góry