reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

reklama
No to Iwonko jak będę miała Trochę czasu, to może się za to wezmę i poproszę CIę o pomoc.
Ale Twój jest taki śliczny, że zazdroszczę!
Tylko Cię nie poznałam na tych zdjęciach, bo na avatarku wyglądasz troszkę inaczej.
 
Dziekuje jeszcze raz za zyczonka.
Eliczek dziekuje,troche pracowalam na tym blogu zeby osiagnac taki cel.To jest naprawde latwa sparwa.Zaloz dla synka takiego blogaska na SMYKACH ja chetnie pomoge:)
Fifi no my skonczylismy nasze male przyjecie po polnocy tez.A bylismy tylko ze swiadkami na obiado kolacji w super lokalu gdzie pozniej bylo karaoke i dyskoteka,wiec sie ubawilismy wszyscy:)
Nie wyobrazam sobie imprezy do rana. jestem krotkodystansowcem i ok 1 w nocy padam na twarz.
Fajny ten Twoj blog..nie pierwszy raz na niego zagladam:-):-)
 
Widzisz, my siedzielesmy cicho i zrobilismy co chcielismy. A Ty za duzo mowisz i nic z tego nie wynika. Wezcie sprawy w swoje rece.

tobie wydaje się to proste może u was to tak wygląda , ale nie u nas... do póki mój P się uczy nie mamy co liczyć na ślub , ale jak już będzie po szkole to wtedy. Akurat ma takiego ojca a nie innego , ja się dostosuje. Mi tam nie śpieszno ważne byśmy byli razem...
Najwazniejsze jest to, aby być na 100 % zdecydowanym i żadne studia, praca, ani nic innego nie przeszkodzi dwojgu kochającym się ludziom wziąść ślub. Ja miałam 19 lat jak wziełam slub, ledwo mature zdałam, poszliśmy do USC i poprostu zamówilismy najbliższy termin, Byli tylko rodzice, babcie i rodzeństwo. Nie wyobrażam sobie, aby wtedy ktokolwiek mówił mi kiedy mam to zrobic. Acha i nie byłam w ciąży (tak dla wyjaśnienia).Poinformowaliśmy wszystkich kiedy mają przyjść na slub i tyle.
Pamiętaj, że ślub i założenie rodziny to bardzo bardzo ważna decyzja. Wiele rzeczy się z tą decyzją wiąże. I napewno to nie jest takie proste jak się wydaje.Ktoś kiedyś ładnie powiedział, że "Małżeństwo to gra kompromisów".Życze ci powodzenia - naprawde i szczerze to pisze.

Witajcie :-):-):-)
W przedszkolu było fajnie :-D:-D będe miała praktyki od 8.45 do 12 kazdego dnia :tak::tak::tak:
w tym tygodniu obserwuje a w przyszłym bede prowadziła zajęcia :tak::tak:. Ide zrobic obiadek :-):-):-)
To super, że ci się podoba. To życze powodzonka.

Ps, ja rownierz wzielam slub taki skromny w malym gronie w zeszlym tygodniu. Fotki sa na blogu zapraszam:)
Moje gratulacje. Super. Takie sluby sa najlepsze.
Wszystkiego naj naj najlepszego.
 
1.Antiope
2.Ewcia81
3.Beata2710
4.Mamusiasynusia
5.Sylcia 31
6.Fifi
7. Lenna
8.madigirl
9. Eliczek24
10.kiniusia
11. Ilona. - idarnowska
12- czyli Dorota27
13.Elza ab
14. Gosia_pl
15. Niesamowita
Witajcie dziewczynki!! Czy lista już zamknieta???....a moze uda się jeszcze dołączyć???? wczoraj mnie nie było, dopiero dziś...Pozdrawiam
 
reklama
Do góry