reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Siedze w pracy i zamarzam:wściekła/y:Co gorsze musze póżniej iść na miasto i chyba tam zamarzne. Ale za to wieczorkiem zrobie sobie mega goraca kąpiel i będzie ok:-)

Kiniusiu może sprawdz u lekarza czy wszystko jest ok? Bo może fasolinka juz jest...tego oczywiscie zycze:-)
Iwonko na Twiom blogu byłam już pare razy, ale zdiątek ze ślubu nie widziałam:-(
Ale córeczkę to masz mega rozkoszną:-) Śliczna dziewusia, oj będą za nią chłopaki ganiać...:-)
Widzę ze temat ślubów poruszyłyście. Muszę się przyznać, że ja z moim M. mieszkam już przeszlo 4 lata, lata swoje mamy, a jednak nie spieszy sie nam z legalizacja zwiazku:sorry: Ale jesli bym brala slub to napewno bez pompy, najbardziej to podoba mi sie opcja wyjechania gdzieś i tam wziecia slubu. Oczywiscie szanuje każdy wybór, a mówię tylko o tym co ja bym wybrała.
Teraz to musze uciekac, bo jedną prace koncze, musze na miasto, a potem jeszcze wdepnac do drugiej pracy. Potem juz kompiel we dwoje itp.,itd.:-)
 
reklama
Na prośbę kiniusi
1. Antiope
2. Ewcia81
3. Beata2710
4. Mamusiasynusia
5. Sycia 31
6. fifi trixibell
7. Lenna
8. madigirl
9. eliczek24
10. kasia_2005
11. Dorota27
12. kiniusia
13. idarnowska
14. elza ab
15. gosia_pl
To jest właściwa,ostatnia lista napisana przez naszą założycielkę wątku zamkniętego Antiope.

Elza ,czekam do końca tygodnia,jak nic sie nie pojawi to w sobotę testuję.:tak:.
Ja także biorę pod uwagę ślub dla najbliższej rodziny tak jak dziewczyny zrobiły.
W suwaczku strzeliłam datę 27 września,ale nie jest to dokładna data,gdyż na razie plany są po prostu na wrzesień,ale kto wie-może szybciej...;-)
Ja także boję się iść do pracy,bo tam zimno jak na biegunie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
 
Elza ,kąpiel we dwoje-mmmm...;-);-);-) Jak ja tęsknie za taką kąpielą...:tak:
No niestety takie jest u mnie życie i wspólne mieszkanie razem z przyszłymi teściami...:-:)wściekła/y:
 
To jest właściwa,ostatnia lista napisana przez naszą założycielkę wątku zamkniętego Antiope.

Elza ,czekam do końca tygodnia,jak nic sie nie pojawi to w sobotę testuję.:tak:.
Ja także biorę pod uwagę ślub dla najbliższej rodziny tak jak dziewczyny zrobiły.
W suwaczku strzeliłam datę 27 września,ale nie jest to dokładna data,gdyż na razie plany są po prostu na wrzesień,ale kto wie-może szybciej...;-)
Ja także boję się iść do pracy,bo tam zimno jak na biegunie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Mam nadzieje, ze dzisiaj ruszy juz nowy watek:-):-):-)
 
Dziewczyny dziekuje jeszcze raz za gratulacje:tak:chcialam tylko napisac ze juz chwalilam sie tez w zeszlym tygodniu wam ze wzielam slub z tego co pamietam:rofl2:no ale nie wszyscy moze wtedy byli na forum,alebo i ja sie juz po gubilam.....W kazdym razie dziekuje i za blogaska tez.Cioteczki forumowe mozecie sie wpisywac na pamiatke odwiedzin na blogasku,bo tak nie wiem czy ktos byl z was i nie moge podziekowac.Buziaki!
Elzab sprobuje gdzies na forum znalezc moje kilka zdjec i pokaze,bo nie chce mi sie juz na nowo ich zmniejszac i wstawiac...
 
Dziewczyny dziekuje jeszcze raz za gratulacje:tak:chcialam tylko napisac ze juz chwalilam sie tez w zeszlym tygodniu wam ze wzielam slub z tego co pamietam:rofl2:no ale nie wszyscy moze wtedy byli na forum,alebo i ja sie juz po gubilam.....W kazdym razie dziekuje i za blogaska tez.Cioteczki forumowe mozecie sie wpisywac na pamiatke odwiedzin na blogasku,bo tak nie wiem czy ktos byl z was i nie moge podziekowac.Buziaki!
Elzab sprobuje gdzies na forum znalezc moje kilka zdjec i pokaze,bo nie chce mi sie juz na nowo ich zmniejszac i wstawiac...
Nie musisz zmniejszac. Wystarczy jak wstawisz link.
Jest taka strona - żaba - ImageShack® - Hosting
jak wejdziesz na tę stronę klikasz przeglądaj,
wybierasz zdjęcie z komputera które chcesz włożyć postu,
a następnie klikasz host it!.
Na samym dole pojawia Ci się adres Twojego obrazka zaczynajacy sie od http://- Here is a direct link to your image. - musisz go skopiować
Jak masz już skopiowany ten adres wracasz do postu na forum i wklejasz je
 
...marzę,żeby ten dzień się już skończył, jestem zmeczona, mam "doła":no::no::no:, a tu dopiero poczatek tygodnia:-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
Do góry