reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A ja rosnę...Wzrost i waga czerwcowych bobasków.

reklama
To ja nie wiem jakie te ubranka kupujecie bo Jagoda chodzi w 92 w porywach 98 ale bluzeczki z h&m w rozm 86 są jeszcze dobre!!!! Wazy 13,500 i ma 93cm..
 
Agast ja musze patrzec na szerokosc bluzeczki bo 17 kg ma swoje konsekwencje w brzuszku;/;/;/
spodenki np. z H&M mam na 110cm i sa akurat:) potem bluzeczke z 5 10 15 ma na 104 cmi troszke ciasna jest;/
Blueczki z H&M ma na 98/104 sa idealne,
 
Helenka 14 kg...a myślałam, że jest pulchniutka :-) Wzrost około 92 cm.Ubranka na około 100 cm, ale też wchodzi w 89. Dziś w Pepko kupiłam jej dwie cudne sukienki na lato...jedna na 2 lata, druga na 3-4 ... obie dobre, różnią się minimalnie ;-)Cena 19.99 za sztukę ...naprawdę warto tam zaglądać jesli macie taki sklep w pobliżu. Ceny w HM są powalające...nawet przy wyprzedażach...kupiłam tam ostatnio śliczną bluzeczkę plus krótkie spodenki na lato...cena z wyprzedaży 30 zł... :dry: Rozmiar buta 24 -z centymetrowym zapasem np. w Geoxach.
 
Jejku to mój syn waży tylko 11,9kg wzrost około 92 ciuszki głównie 92-98...ale w krótkie spodenki wchodzi w 80 (w pasie są troszkę luźne za to naprawdę krótkie)...but 25...spodnie muszę kupowac z regulacją guzików bo jak długośc ok to są mega za luźne w w niektóre nawlekam dodatkowe gumki :), za to je dośc dużo ale ciągle w ruchu.
Ania ja mam pepko koło siebie ale już od dawna tam nie wchodzę bo jakośc ciuszków mnie odstrasza po jednym praniu z reguły nadawały się do kosza...wole już 100 razy lupki taniej i lepsza jakośc a nowe ciuszki albo allegro i brytyjskie albo Smyk H&M Reserved bo tam ceny są większe ale i jakośc nieporównywalna do Pepco a potem częśc się zwraca bo idą na allegro.
 
adorea, to mnie zaskoczyłaś.:blink: Ja bardzo intensywnie piorę ciuchy Helenki, w tym te z Pepko i są w stanie idealnym- naprawdę. Moja Mama kupiła Helence kiedyś w jakimś sklepie getry i zaczęły się rozpadać po pierwszym praniu, te z Pepko przeszły już z 50 prań i są naprawdę doskonałe, tak jak bluzeczki, piżamki i sukienki...Piorę zazwyczaj w Vizirze i wiruje między 500a 600 obr.
 
reklama
Do góry