reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A ja rosnę...Wzrost i waga czerwcowych bobasków.

4985 :szok: to faktycznie nie może być inaczej jak teraz 17:-)
wiedziałaś przed porodem ze duży się urodzi??

nie wiedzialam:) i dobrze :) 3 tyg przed porodem ważył wg usg 3150 więc max spodziewalam się 4 kg, a tu syneczek mamusię i cała porodówkę zaskoczył:)

izia_tcz - to nasze chłopaki prawie równi:) buty rozm. 26 latem pewnie sandalki 27, może wkońcu uda nam sie spotkać?
 
reklama
anik też mam taką nadzieję może uciekniesz trochę z miasta do mnie na wieś szczególnie w czasie euro:tak:
 
reklama
Krzysiek dziś wieczorem goły waga 11,8kg wzrost nie wiem ale jest wysoki (wszyscy tak mówią zresztą rówieśnika przerasta o głowę-chłopiec młodszy 2 dni a od chłopca starszego o pół roku jest wyższy o jakieś 2-3 cm) ubrania dawno nosi na 92 czasami nawet 98, za to wszystkie spodnie z niego spadają więc kupuje już tylko takie z gumką i guziczkiem do zwężania albo w dresy nawlekam dodatkową gumkę :)
 
Do góry