reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a ja mam dosyc! urodziłam dziecko, siedze w domu i czuje sie nieatrakcyjna!

no to wypowiem sie i ja powiem Wamtak po porodzie- cesarka przytylam bardzo mocno nie wiem czy to przez hormony czy co ale naprawde bardzo przytylam i nie przesadzam tutaj, nie jest to moje krzywe wyobrazenie tylko realne, teraz po 3 latach dopiero wracam do normy, brakuje mi jeszcze nie cale 2kg do powrotu do wagi nietety zostal wystajacy brzuszek,ktory widac bardzo szczegolnie przed okresem
 
reklama
Ja nie mam najmniejszych wątpliwości, że mój narzeczony zaakceptuje mój wygląd po porodzie. Dużo rozmawiamy na ten temat. Przedstawiam mu każdy możliwy scenariusz. Wiem, że będzie mnie wspierał na każdym kroku. Doceni moje poświęcenie..
 
Do góry