reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co robimy dla siebie i dla własnej przyjemności? Hobby, wyjścia, zakupy itp

zgred - moj M tez nigdy mi zlego slowa nie powie, no ale nie mialby prawa bo ja na siebie malo wydaje :-D
To on mnie zacheca zebym sobei cos kupila czy umowila sie wreszcie z ta stylistka, ale ja mam to w nosie i nie przywiazuje az takie jwagi do mojego wygladu :-p
 
reklama
Ja znalazłam ostatnio w koszyku w biedronce katalog z oriflame, to chyba jakiś znak był, żebym coś sobie kupiła :-pdla poprawienia nastroju (i urody:sorry2:) okazuje sie, że kuzyna dziewczyna się tym zajmuje i chociaż jakąś szminke sobie zamówie, no i krem do stóp, bo mój mąz jak go ładnie poprosze to robi mi czasem masaz przed snem:happy:
 
Macie racje dziewczyny, ja chciałabym sobie jakieś cieplutkie dresy kupić;-) i znalazłam dzis fajną bluzke na allegro ale facet sie nie zgodził do Belgi przesłać:baffled::-(.
 
Nie uwierzycie - po raz pierwszy od wiekow wyszlam gdzies bez Jasia :-D
Spac go polozyla niania a ja poszlam do kolezanki na imprezke z okazji Dnia Nauczyciela. Nie pilam bo bylam autem, no ale i tak bylo fajnei sie oderwac i posiedziec :-)
 
Myszko i bardzo dobrze ze sie świetnie bawiłaś Tobie też sie należy chwila oddechu:-)

Ewitko ja czytam jak Maja idzie spać w południe albo jak już spi wieczorem, staram sie wygospodarować dla siebie czas chociaż godzinkę
 
A ja w chwili dla siebie ostatnio prasuje albo robie inne rzeczy, ktorych nie mogę robić przy Quintenie bo wisi mi uczepiony moich spodni.:sorry2:
 
reklama
Ewitko ja czytam jak Maja idzie spać w południe albo jak już spi wieczorem, staram sie wygospodarować dla siebie czas chociaż godzinkę
No ja niestety ten czas wykorzystuję na zrobienie cos w domu albo przygotowywanie się do pracy, albo na BB :). Jedynie audiobooki mi sie sprawdzają, bo słucham czasami na spacerkach.
 
Do góry