reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co robimy dla siebie i dla własnej przyjemności? Hobby, wyjścia, zakupy itp

A ja byłam u fryzjerki, zrobiłam sobie brwi i rzęsy (piszczac przy tym co niemiara :-p) i kupiłam buty. Ale ile się naszukałam ich :no:. Potrzebowałam czarnych, ale nie było mowy, żeby moja noga wlazła w jakieś bez problemu. Niestety, z natury szeroka, w ciąży wogóle nalesnikowata sie zrobiła. No ale znalazłam, zapinane narzepy, więc Janek szczęśliwy, nie tylko mi je może przynosic, ale też zapinac :-p. A w sklepie zabrał koszyk, ciagnał za soba i tylko co chwilka jakis but myk do srodka. A jak wybierał :-D.
 
reklama
A ja wczoraj zaopatrzyłam się w buty zimowe na obcasach bo czasem i takie się przydają, męża też zaopatrzyłam, jeszcze tylko dla Rafcia potrzebujemy.
A dziś byłam u fryzjera i zmieniłam kolor włosów na trochę kasztanowe.
 
Ja do fryca chodzę 4 razy w roku, dwa razy w roku farbuję i dwa razy ścinam.

Uwielbiam wizyty u fryzjera, ale zawsze muszę na nie odłożyć albo M "sprawi mi prezent", bo mój fryzjer, to super f. ale straszliwie drogi ...:baffled::baffled::baffled:

W sumie oprócz fryzjera i zakupów od czasu do czasu nie mam jakiś większych przyjemności dla samej siebie.
Ale postanowiłam sobie, że od grudnia chcę chodzić na aerobic dwa razy w tygodniu, za taniochę, 35 zł miesięcznie :-)

Ja jakiś czas temu kupiłam sobie kozaki na obcasie, ale stw. po czasie, że to totalnie nie mój styl i ich nie założę.
Oddałam do komisu, ale na razie kwiczą i stoją ...:-(
 
Ale szalejecie :-) Ja przeczytałam książke "Ostatni wykład" Randy Pausch - bardzo wzruszająca... Lekko się czyta pomimo że temat dość ciężki - jak żyć :-)

Pozdrawiam!

Aga
 
Ja muszę do fryzjera iść, ale trochę mi szkoda teraz bo potem na swięta nie bedzie już efektu a drugi raz wędrować to i kasy szkoda mi no i włosów:sorry2:.

Poszalałam tez z zakupami, pare bluzek kupiłam ale to już miesiąc temu:sorry2:.

No i wielką przyjemność mi ostatnio święta sprawiają:sorry2: już pomału piosenek sobie słucham:sorry2: kompletuję tą biel na choinkę, dla mnie swięta to jakoś okres przed świetami, bo po wigilii zaczynam czuć że to juz po swiętach:zawstydzona/y::-(.
 
reklama
ja juz tez mysle o swietach i prezentach od jakiegos czasu. to jest tak niesamowity dla mnie czas. czuje sie wtedy jak dziecko, nie wiem czemu. wszystko jest dla mnie wazne - choinka, potrawy, dzielenie sie oplatkiem, fajne prezenty dla rodziny. dlatego w tym roku zabralam sie za to predzej i mam juz wymylona wiekszosc prezentow. mam tylko klopot z bratem i bratowa mojego m., bo oni to w zasadzie nigdy nie pokazuja czy sie ciesza czy im obleci. moze macie jakies pomysly na fajne prezenty. sa takie fajne szklanki bujajace sie, ale one dosc sporo kosztuja jak za zwykle szklo, tyle ze fajny to bajer z tym bujaniem sie:
BUJAJĄCE SIĘ SZKLANKI (488228331) - Aukcje internetowe Allegro

ale moze ruszmy wtedy, bo juz czas, nasz watek swiateczny:-)

lub cos takeigo - lewitujaca ramka:RAMKA NA ZDJĘCIA LEWITUJĄCA W POWIETRZU! HIT!!! (486698813) - Aukcje internetowe Allegro.

w tym roku nic takiego konkretnego do domu nie kupimy im, bo mieszkaja u tesciowej i to nam znacznie ogranicza pole manewru.
 
Do góry