reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co robimy dla siebie i dla własnej przyjemności? Hobby, wyjścia, zakupy itp

no to normalnie Ewula Stachanowcy jacys z waszej zalogi :-D Super - gratuluje :-) Mam nadzieje ze czesc czeku przypadnie i Tobie :-)

Ja na Sylwestra nigdzie nie ide ani nie jade bo bede z Jasiem :-)
 
reklama
Aniu to super Sylwek Wam sie szykuje, my nic nie planujemy na niego bo jak przenoszę ( a taka obcje obstawia mój M, ja to raczej mysle ze urodze około 20 i na BN bedziemy w czwóreczke juz w domku) Synka to kto wie czy nie chce wyjść na wolność na niego właśnie i trudno nam cokolwiek zaplanowac a jak urodze w terminie to za żadne skarby nie rozstane sie z Maja i Synciem bo serce by mi pękło on taki malutki bedzie:) pewnie rozumiecie


Aniu co do Eftelingu romantycznie w śniegu musi byc super:) zazdroszczę juz Ci:) oczywiście pozytywnie

Ewula ale Ci dobrze :) pozazdrościć tylko:)
 
Ewula no ja nie moge, super ta Wasza firma;-).

A my na tego sylwestra oczywiscie jedziemy z Quintusiem:tak: nie mogłabym go zostawic:sorry2: a w domu nie zostane bo rok temu sami w domu zrobilismy sobie super wyzerkę i było ok tak do 22.00 a potem moj M ledwo na 24.00 się dobudził:sorry2:.
 
Mamo Q nie taka znowu super. 15-lecie obchodzi w tym roku i to chyba dlatego. Czek do podziału po równo na 5 osób. Więc troche kasy niespodziewanej wpadnie
 
Ewula to super ze dbają o pracowników nawet jak o od czasu do czasu.

Aniu:-)

a my wczoraj z M oglądaliśmy film Wall-e, fajny ale przereklamowany:-) z popcornem i coca colą i soczkiem:-) jak w kinie.
 
Mnie mąż namawia na niego, ale się nia daje. Taki odskok ciążowy, bo w reklamówce robocik ma takie smutne oczka i mnie to rozkłada i ryczę i nie chcę ogladac filmu, bo robocik jest smutny. Wiem, odbiło mi :dry:.

Tak, dla własnej przyjemności kupiłam mężowi gacie :-p. I siedze na allegro i buszuję, szukam. A i kupiłam worki prózniowe dla własnej przyjemności. Ale to przyjemne jak zasysa się je, a one nie puszczaja po 2 godzinach (tak miałam z polecanymi od pierwszego sprzedawcy).
 
O tym filmie nie słyszałam:sorry2:

A do czego sa te worki Kluliczku?:confused:

My bylismy wczoraj w tym parku co pisałam i było super, nie było aż tak dużo atrakcji ale dla Quintena to i tak był max, po trzech godzinach padł we wózku, wydaje mi się, ze go emocje wykonczyły bo całą noc tez przespał jest 9.00 i nadal spi:tak::tak::tak:
 
super Aniu ze Wam sie podobało :-) no i ładnie Quintenek śpi :-)

Aniu a te worki co kupiła Kluliczek to po to aby więcej rzeczy upchać np pod łóżko czy do szafy odsysa sie powietrze i jest płaski pakunek:-)
 
reklama
Fajne są, najfajniej wyglada w nich posciel, nagle z wielkiej kołdry nie mieszczacej się nigdzie wychodzi całkiem zgrabna paczka do schowania pod łóżkiem. Ja pakuje w nie wszelkie szmaty, bo bede je składowac na strychu u kolezanki, więc wolę by były w miare hermetycznie spakowane. A reszta zostanie przy mnie i jakos sie dzięki nim pomieszczę. Już teraz mam w wersalce za małe rzeczy Janka, a nie w pudłach zawalających cały dom :-).
 
Do góry