reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6t1d: bhcg 13000, pecherzyk 14,6mm, zarodka nie widac. Zaraz zwariuje... puste jajo?

Jak to mówią: nigdy nie mów nigdy ;) byłyście na pierwszej wizycie między 5 a 6 tc, więc u Was bardziej realny cud niż u mnie w 7tc :)

Trzymam za Was kciuki :)
 
reklama
U mnie pierwsza ciąża rok temu okazała się pustym jajem.. ale na USG gołym okiem było widać pustkę mimo, że do końca miałam nadzieję, że pojawi się zarodek.. też czytałam pocieszające historię, ale niestety mi się nie udało, ale często jest tak, że ciąża jest młodsza niż nam się wydaje i fasolka pojawia się po tygodniu czy dwóch 😊

wiem jak teraz się stresujecie także trzymam kciuki za wasze fasolki ❤️
 
Zrobiłam wczoraj betę wyszło 21000 w piątek robie kolejna,mam mdłości prawie cały dzień w nocy tez,aż się wybudzam.jestem ciagle senna tez macie takie objawy?
Wizyta przeniesiona na poniedziałek tak wiec jeszcze dłużej w niepewności:(
 
Zrobiłam wczoraj betę wyszło 21000 w piątek robie kolejna,mam mdłości prawie cały dzień w nocy tez,aż się wybudzam.jestem ciagle senna tez macie takie objawy?
Wizyta przeniesiona na poniedziałek tak wiec jeszcze dłużej w niepewności:(
Ja już bety nie robię, zwłaszcza, że dziewczyny wszędzie piszą o rośnięciu jej przy pustym zarodku.
Mnie boli podbrzusze, trochę piersi (ale mniej niż na początku), nawet teraz mam wrażenie, że i do łazienki rzadziej chodzę.
Zobaczysz, że u Ciebie też będzie dobrze :) nie stresuj się
 
reklama
U mnie pierwsza ciąża rok temu okazała się pustym jajem.. ale na USG gołym okiem było widać pustkę mimo, że do końca miałam nadzieję, że pojawi się zarodek.. też czytałam pocieszające historię, ale niestety mi się nie udało, ale często jest tak, że ciąża jest młodsza niż nam się wydaje i fasolka pojawia się po tygodniu czy dwóch 😊

wiem jak teraz się stresujecie także trzymam kciuki za wasze fasolki ❤️
Mam nadzieję, że trafił się finalnie happy end :)
 
Do góry