reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6t1d: bhcg 13000, pecherzyk 14,6mm, zarodka nie widac. Zaraz zwariuje... puste jajo?

30 września. Ja byłam/jestem pierwszy raz w ciąży.
Również w pierwszych chwilach szukałam cienia nadziei, czytałam wiele wypowiedzi, które kończyły się szczęśliwie, ale niestety w swoje szczęście nie potrafię uwierzyć. Chyba na ten moment najbardziej potrzebuje wsparcia i rozmowy z kimś kto mnie zrozumie - mój narzeczony bardzo się stara mnie wspierać w tej sytuacji, ale mimo wszystko wiem, że nie jest w stanie mnie zrozumieć i chyba nie do końca zdaje sobie sprawę z tego co mnie czeka.
Czyli obie czekamy do piątku :(
To fakt nikt tego nie jest w stanie zrozumieć jeśli sam przez to nie przeszedł …
Mój mąż dalej wierzy,że będzie dobrze,ale ja już się chyba poddałam:(
 
reklama
Jeszcze gdzieś wyczytałam,ze przy ciazy bliźniaczej moga być później widoczne zarodki,ale nie wiem czy to możliwe?raczej nie było to sprawdzone źródło informacji,ale łapie się wszystkiego…
 
Czyli obie czekamy do piątku :(
To fakt nikt tego nie jest w stanie zrozumieć jeśli sam przez to nie przeszedł …
Mój mąż dalej wierzy,że będzie dobrze,ale ja już się chyba poddałam:(
U mnie jest tak samo. Narzeczony jeszcze wierzy, ale ja już nie. A przynajmniej wychodzę z założenia, że mniej będzie boleć niż rozczarowanie.
 
Jeszcze gdzieś wyczytałam,ze przy ciazy bliźniaczej moga być później widoczne zarodki,ale nie wiem czy to możliwe?raczej nie było to sprawdzone źródło informacji,ale łapie się wszystkiego…
Mi również mówiono, że po odstawieniu antykoncepcji jest większa szansa na bliźniaki. A właśnie jestem w takiej sytuacji, że zaszłam w ciąże od razu po odstawieniu plastrów. Teraz jeszcze to piszesz. Może coś w tym jest.
Musimy cierpliwie poczekać do piątku, wtedy już wszystko będzie jasne.
 
Też czytałam wiele historii typu "w 6 tygodniu miałam pusty pęcherzyk, a teraz ten pusty pęcherzyk leży koło mnie i ma roczek" ale równocześnie wiem, że takie szczęście zdarzają się ludziom, ale nie mi 😋
Też się staram być przygotowana na najgorsze, najwyzej się ucieszę w gabinecie.
 
Też czytałam wiele historii typu "w 6 tygodniu miałam pusty pęcherzyk, a teraz ten pusty pęcherzyk leży koło mnie i ma roczek" ale równocześnie wiem, że takie szczęście zdarzają się ludziom, ale nie mi 😋
Też się staram być przygotowana na najgorsze, najwyzej się ucieszę w gabinecie.
Dokładnie, też wychodzę z założenia, że takie szczęście zdarza się innym a mnie omija szerokim łukiem.
Fajnie wiedzieć, że macie podobne podejście. Myślałam, że tylko ja taki czarnowidz jestem
 
reklama
Do góry