reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6t1d: bhcg 13000, pecherzyk 14,6mm, zarodka nie widac. Zaraz zwariuje... puste jajo?

Miałam nic nie piasć żebyś mi nie zarzuciła znowu, że jetem koszmarną babą ale Twój post aż sie o to prosi. YS pojawia się zazwyczaj jak pęcherzyk ciążowy ma 8-10 mm. Ciąża raczej nie jest młodsza o czym świadczy pierwszy wynik bety. Na Twoim usg nie widać kompletnie nic, wygląda jakby sprzęt był naprawdę kiepskiej jakości. Więc napiszę tylko idź do lekarza z super sprzętem i daruj sobie tą betę.
Ja pierwszy raz spotykam się z takim rozmazanym pęcherzem ciążowym.
Szukałam już w googlu jak wygląda pseudopecherz przy cp, ale nic sensownego nie znalazłam.
Ale popieram, że bhcg na tym etapie nic nie da. Przy pustym pęcherzu bhcg nadal rośnie.
Tylko usg na dobrym sprzęcie
 
reklama
Ja pierwszy raz spotykam się z takim rozmazanym pęcherzem ciążowym.
Szukałam już w googlu jak wygląda pseudopecherz przy cp, ale nic sensownego nie znalazłam.
Ale popieram, że bhcg na tym etapie nic nie da. Przy pustym pęcherzu bhcg nadal rośnie.
Tylko usg na dobrym sprzęcie
Gdyby nie ten pomiar na usg to nawet nie zauważyłabym że tam jest pęcherzyk. Niestety też nie znalazłam niczego konkretnego o pseudopecherzykach.
 
Jestem w podobnej sytuacji. Bylam u gina I kiedy beta wynosila 15800 na usg widoczny byl tylko pecherzyk 10,11 mm. Dodam, ze wiem dokladnie kiedy bylo wspolzycie, Bo pozniej juz nie bylo. Wiec minelo sporo czasu a widok na usg marny
 
Jestem w podobnej sytuacji. Bylam u gina I kiedy beta wynosila 15800 na usg widoczny byl tylko pecherzyk 10,11 mm. Dodam, ze wiem dokladnie kiedy bylo wspolzycie, Bo pozniej juz nie bylo. Wiec minelo sporo czasu a widok na usg marny
A ile czasu minęło od domiemanego współżycia ?może owulacja się przesunęła i plemniki poczekaly te kilka dni
 
Hej. Pomóżcie. Ostatnia miesiączka zaczęła się 2.06. Cykle 28-29 dni.

Beta HCG:
6.07 -> 720,4
8.07 -> 1658,6
15.07 -> 13010,0
17.07 -> wykonam kolejny pomiar

USG:
8.07 -> pecherzyk ciazowy 4,4 mm
15.07 -> pecherzyk ciazowy 14,6mm, nie widac pecherzyka żółtkowego ani zarodka ani echa. Nic nie widac.

Czy mogę miec jeszcze nadzieję, że to będzie zdrowa ciaza? Zaczynam już wariować. Rok temu o tej samej porze - ciaza biochemiczna ;(
U mnie przy takim obrazie USG niestety nie skończyło się dobrze. Byłam na USG w 7+2 i właśnie taki obraz zamazany był. Lekarz powiedział że ciąża 2 tygodnie młodsza , trochę mnie uspokoił, ale niestety 2 tygodnie później poroniłam.
 

Załączniki

  • IMG_20200904_084807.jpg
    IMG_20200904_084807.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 189
Hej. Pomóżcie. Ostatnia miesiączka zaczęła się 2.06. Cykle 28-29 dni.

Beta HCG:
6.07 -> 720,4
8.07 -> 1658,6
15.07 -> 13010,0
17.07 -> wykonam kolejny pomiar

USG:
8.07 -> pecherzyk ciazowy 4,4 mm
15.07 -> pecherzyk ciazowy 14,6mm, nie widac pecherzyka żółtkowego ani zarodka ani echa. Nic nie widac.

Czy mogę miec jeszcze nadzieję, że to będzie zdrowa ciaza? Zaczynam już wariować. Rok temu o tej samej porze - ciaza biochemiczna ;(
Jak u Ciebie?
 
reklama
Hej
Co sądzicie o takiej sytuacji :
OM 12.08
Później między 11-16.09 -plamienia dość intensywne
23.09 dwa pozytywne testy ciazowe i beta ponad 4300
26.09 usg na którym widać tylko pęcherzyk ciążowy 1,17cm
Wg OM 6 tydzień 5 dzień
Biore luteinę i mam przyjść za tydzień do kontroli i w piątek powtórzyć betę.
Myślicie ze jest jeszcze szansa ?
Owulacja wg testów 31.08.
 
Do góry