reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5tc

Minkax56

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Styczeń 2022
Postów
25
Dziewczyny cz któraś z was tak miała ze według miesiączki wychodzi 6+3tc a z usg 5tc?
Narazie nic nie widać tylko pęcherzyk i ciałko żółte martwię się czy wszystko w porządku? Lekarz mówił że albo coś nie tak z ciąża albo poprostu przesunęła soe owulacja i mam przyjść na wizytę dopiero za miesiąc. W którym tygodniu u was było już serduszko?
Ps.wiem że 5tc to za wcześnie zeby słychać było serduszko.
 
reklama
Też bym nie wytrzymała 😄
jak najbardziej może wychodzić ci różnica między usg a miesiączką, wystarczy że sama owulacja się kapkę przesunie o parę dni.
Ja serduszko widziałam w 8t.
Spokojnie idź sobie gdzieś za 2tyg, będziesz o niebo spokojniejsza.
 
U mnie dokładnie taka sytuacja :) wg miesiączki przyszłam w 6+3, ale zapowiedziałam przed USG lekarzowi, że ja mam świadomość, że miałam parę dni później owulację mimo standardowego 28dniowego cyklu i faktycznie potwierdził, że ciąża jest 5tygodniowa, a nie ponad 6cio jak wynikało z OM. Był tylko pęcherzyk. Jak przyszłam za dwa tygodnie było już serduszko :)
 
Dziewczyny cz któraś z was tak miała ze według miesiączki wychodzi 6+3tc a z usg 5tc?
Narazie nic nie widać tylko pęcherzyk i ciałko żółte martwię się czy wszystko w porządku? Lekarz mówił że albo coś nie tak z ciąża albo poprostu przesunęła soe owulacja i mam przyjść na wizytę dopiero za miesiąc. W którym tygodniu u was było już serduszko?
Ps.wiem że 5tc to za wcześnie zeby słychać było serduszko.
jak długie masz cykle? :) może masz dużo później owulację niż przeciętnie.
 
Ja tak miałam, tydzień później na USG już byla odklejajaca się kosmowka. Po kolejnym tygodniu już wiedziałam, że poronie bo zarodek nie rozwija się prawidłowo.
Idź szybciej na USG.
 
reklama
Dziewczyny cz któraś z was tak miała ze według miesiączki wychodzi 6+3tc a z usg 5tc?
Narazie nic nie widać tylko pęcherzyk i ciałko żółte martwię się czy wszystko w porządku? Lekarz mówił że albo coś nie tak z ciąża albo poprostu przesunęła soe owulacja i mam przyjść na wizytę dopiero za miesiąc. W którym tygodniu u was było już serduszko?
Ps.wiem że 5tc to za wcześnie zeby słychać było serduszko.
Miałam dokładnie taką sytuację, a już na wizycie za 2 tygodnie była mała krewetka z bijącym serduszkiem, ciąża jest o 5 dni młodsza niż to wynika z OM. Nie przejmuj się na zapas, sprawdź za 2 tygodnie 😊
 
Do góry