reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3 trymestr- jak się czujecie?

A mi dokuczają dusznosci... po prostu nie moge złapac tchu, przez co szybko sie meczę :(
Zgagi wspóluczuje dziewczyny, jest to okropne uczucie, ale moze lekkostrawne jedzonko ja zlagodzi?
 
reklama
Ja to nie wiem co to jest w ogóle zgaga, chyba ze miałam a nie wiedziałam ze to było to. Ale w tym moj maz jest dobry. Ciagle na ranigascie. Jak go prosze zeby nie jadł, tego co mu szkodzi, to on nie, tylko ranigast przed i do oporu jedzonko:-):tak:

Twój przynajmniej bierze normalną tabletkę, mój piękny je łyżeczkę sody oczyszczonej, i nie mogę mu przegadać, jakie to niezdrowe... A zgagę ma dość często, choć podkreśla, że przed ślubem, kiedy gotowała mu jego mama, było jeszcze gorzej, a teraz to ma i tak lajcik... Pochlebia mi to, ale wolałabym, żeby znalazł inny sposób na zgagę...
 
Twój przynajmniej bierze normalną tabletkę, mój piękny je łyżeczkę sody oczyszczonej, i nie mogę mu przegadać, jakie to niezdrowe... A zgagę ma dość często, choć podkreśla, że przed ślubem, kiedy gotowała mu jego mama, było jeszcze gorzej, a teraz to ma i tak lajcik... Pochlebia mi to, ale wolałabym, żeby znalazł inny sposób na zgagę...

o takim sposobie na zgage nie słyszałam. Ale jakby kiedys brakło tabletek, to zapodam mu ta sode.
 
jak sie mamuśki czujecie bo ja przez ostatnie dwa dni okropnie dziś może troszkę lepiej wszystko mnie boli zwłaszcza kręgosłup, pachwiny i nogi całe krocze mam obolałe też tak macie i strasznie ciągnie mnie brzuch na dół wydaje mi się żę zaczął się już powoli obniżać z jednej strony już bym chciała mieć to wszystko za sobą i mieć przy sobie mojego bąbelka małego
 
Ja od paru dni męczę się z plecami, jak coś robię za długo na stojąco to nagle tak łamie w krzyżu, że muszę natychmiast usiąść, przechodzi wtedy ale podejrzewam że ma to związek z tym, że maluch już głową w dól leży.
 
Ja mam tak samo, jak Akderk - nie umiem długo stać ani chodzić, muszę się często położyć i też mi się wydaje, że ma to związek z tym, że dzidziuś jest nisko ułożony...
 
reklama
Ja podobnie jak Malgos nie wiem co to zgaga :) kregoslup tez mnie nie boli ,nic mi nie puchnie, krocze lekko ciagnie poza tym leeeeeeeeeeeeeen przeogromny i ciagle zmeczenie niewiadomo czym :( ale jeszcze chwilka i to tez minie :) aha i w lozku przewrocenie sie z boku na bok to katastrofa :)
 
Do góry