reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z Twojej wypowiedzi wynika że testy robiłaś w dni płodne (??!!) Przecież test ciążowy robi się w dzień miesiączki lub po jej terminie jeśli się nie pojawi... W dni płodne dochodzi do zapłodnienia jeśli okoliczności sprzyjają a żeby test czy bhcg cokolwiek wykazało musi minąć kilka a z reguły kilkanaście dni...
Po pierwsze to nie staramy się o dziecko, jedynie dziwnie się czułam i nie zamierzałam czekac w niepewności, dlatego je zrobilam, dziwnym trafem wszystkie wyszły jednoznacznie. Też nie mam pewności czy to na pewno było w dzień płodny (test), bo sugeruje się kalendarzykiem z aplikacji, jak już wspomniałam nie mam potrzeby zliczania i pilnowania tych dni.
Czy w dzien płodny test może błędnie wykazać pozytywny wynik? Testy robiłam 2 dni z rzędu.
 
reklama
Dziwne ,hm testy są pozytywne ,ale beta jest wiarygodniejsza, powtorz bete moze faktycznie błąd, w co wątpię ale ..testy mogą pokazać fałszywy wynik , ale 5 to juz dziwne
 
Po pierwsze to nie staramy się o dziecko, jedynie dziwnie się czułam i nie zamierzałam czekac w niepewności, dlatego je zrobilam, dziwnym trafem wszystkie wyszły jednoznacznie. Też nie mam pewności czy to na pewno było w dzień płodny (test), bo sugeruje się kalendarzykiem z aplikacji, jak już wspomniałam nie mam potrzeby zliczania i pilnowania tych dni.
Czy w dzien płodny test może błędnie wykazać pozytywny wynik? Testy robiłam 2 dni z rzędu.
Przy w miarę regularnych cyklach pośrodku cyklu nie ma szans żeby być w ciąży chyba że do zapłodnienia doszło w poprzednim cyklu ale wtedy beta byłaby już w tysiącach. Piszesz że nie masz pewności i nie liczysz więc skąd pewność że do kolejnej miesiączki masz 14 dni. Osobliwa sprawa, ja bym się umówiła do gin.
 
Jak dla mnie podstawą jest tu beta.. Skoro jest tak niska, to niemożliwe..
Tend drugi test też raz mi wyszedł pozytywny, ale kolejne 4.. zagadka..
Ja bym się szybko umówiłam do ginekologa, bete też można powtórzyć dla pewności. Ale niestety są sytaiacje, że niektóre dolegliwości pokazują pozytywne wyniki.. Trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego!
 
Ja bym powtórzyła betę. Skoro testy były tej samej firmy mogłaś trafić na wadliwą serię. Ostatnio był tu podobny wątek. Kilka testów pozytywnych, a beta ujemna.

No i dla mnie to niestety też jakieś dziwne. Nie staracie się o dziecko, ale dni płodnych nie pilnujesz. Więc jak się przed ciążą zabezpieczacie? Bo jeżeli jest jakaś antykoncepcja to raczej mało prawdopodobna ciąża.
 
Przy w miarę regularnych cyklach pośrodku cyklu nie ma szans żeby być w ciąży chyba że do zapłodnienia doszło w poprzednim cyklu ale wtedy beta byłaby już w tysiącach. Piszesz że nie masz pewności i nie liczysz więc skąd pewność że do kolejnej miesiączki masz 14 dni. Osobliwa sprawa, ja bym się umówiła do gin.
Bo cykle miesiączkowe mam dość regularne, jed am jeśli chodzi o wykaż tych dni plodnych itp to nie ufam temu tak do końca, stąd moje wątpliwości:) umówiłam się do ginekologa, niestety dopiero w czwartek, więc czeka mnie niepewność.
 
Ja bym powtórzyła betę. Skoro testy były tej samej firmy mogłaś trafić na wadliwą serię. Ostatnio był tu podobny wątek. Kilka testów pozytywnych, a beta ujemna.

No i dla mnie to niestety też jakieś dziwne. Nie staracie się o dziecko, ale dni płodnych nie pilnujesz. Więc jak się przed ciążą zabezpieczacie? Bo jeżeli jest jakaś antykoncepcja to raczej mało prawdopodobna ciąża.
Zabezpieczamy się, prezerwatywą, ale zdarza się też bez, z tym, że mój partner nie kończy we mnie.
Nie staramy się, dlatego nie pilnuje, bo nie mam jakiejś obsesji, ale jeśli by się coś wydarzyło to też żaden koniec świata, natomiast beta mnie zdziwiła bardzo. Praktycznie oswoiłam się z tą ciążą i wynik ujemny..
 
Zabezpieczamy się, prezerwatywą, ale zdarza się też bez, z tym, że nie partner nie kończy we mnie.
Nie staramy się, dlatego nie pilnuje, bo nie mam jakiejś obsesji, ale jeśli by się coś wydarzyło to też żaden koniec świata, natomiast beta mnie zdziwiła bardzo. Praktycznie oswoiłam się z tą ciążą i wynik ujemny..
Jeden test kupowałam jeszcze w zimę, ale czekał, wyszedł tak samo. Dopiero resztę tego samego dnia kupiłam, ale to były też różne testy- strumieniowe, płytkowe. Szczerze mówiąc sama nie wiem. Dodam też, że mam problemy z tarczycą, czy to może mieć wpływ na przekłamany wynik bety?
 
Jak dla mnie podstawą jest tu beta.. Skoro jest tak niska, to niemożliwe..
Tend drugi test też raz mi wyszedł pozytywny, ale kolejne 4.. zagadka..
Ja bym się szybko umówiłam do ginekologa, bete też można powtórzyć dla pewności. Ale niestety są sytaiacje, że niektóre dolegliwości pokazują pozytywne wyniki.. Trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego!
Szczerze mówiąc, naprawdę ucieszyłabym się z ciąży, bo jeśli to nie to, to znaczy że moje zdrowie jest w niekorzystnym stanie. Denerwuję się tym strasznie dlatego.
 
reklama
Czy dobrze rozumiem, że testy robiłaś 1,5 miesiąca po miesiączce? To znaczy miałaś miesiączkę normalnie, potem było współżycie podczas którego mogło dojść do zapłodnienia, potem był mało skąpy okres a 2 tygodnie po tym okresie zrobiłaś testy i betę?

Przy takiej becie pozytywne testy mogą wskazywać na coś poważnego. Jeden z testów które wstawiłaś jest negatywny, drugi wyraźnie pozytywny. Te trzy pozostałe testy miały kreskę wyraźną czy raczej tak bladą jak na pierwszym zdjęciu? Bo jeśli tylko na jednym wyszła taka ładna kreska to może jest to błąd testu.

Tak czy inaczej zrobiłabym w poniedziałek betę i umówiła się do ginekologa. Jeśli z bety wyjdzie ciąża to wizyta jest wskazana, jeśli wyjdzie brak ciąży to szukaj przyczyny tych pozytywnych testów. A może bierzesz jakieś leki, które mogłyby wyjść na teście?
 
Do góry