reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 roczek :-)

reklama
pinkka ale się uśmiałam, to strona mojej znajomej:-D
 
Ostatnia edycja:
No podjęłam i mam nadzieję, że nie będę żałować :p A z Pinkowych obliczeń wychodzi, że kilo powinno wystarczyć..
 
Hi hi Malina jestem ciekawa co Ci wyjdzie ja po przeliczeniu kosztów stwierdziłam że potrzebuje conajmniej 1,5kg tej masy i mi sie to nie opłaci bo u nas taki tort jak pokazujesz kosztuje 70zł a tu sama masa wyszła by ok50 wiec w weekend spróbuje zrobic mase ze śmietany i pomerdam z barwnikami jeśli sie uda to super bo mam już w głowie piękny fioletowo zielony tort kubusiowy.Czekam zatem na efekt Twojego.
A tu link do tych tortów co ja jak mi nie wyjdzie to tutaj bede zamawiała bo są obłednie pyszne.
TORTY DLA DZIECI chociaz te obrazki sa średnia ja widziałam w ich wykonaiu dużo ładniejsza bo kumpela tam zamawia na każdą okazje
 
Futerko kurde nie moge sie zdecydować czy zwykły na śmietanie z jakimś owocem zy jednak na piance jogurtowej czy biszkoptowo bezowy z masa orzechową normalnie za dużo tego wszystkiego
a tu fajne wzorki na torty są bajkowe | Kreatywny Cukier

Dobra to ja sie pochwale że swój próbny zrobiłam dzisiaj. Śmietana bez problemu zabarwiła sie barwnikiem wiec nie ma problemu nie będe kupowała tego lukru na całość tylko na dekoracje bo szkoda kasy bo ten lukier podobno jest niedobry w smaku. No i będe robiła taki http://kreatywnycukier.pl/galeria/torty/tort-z-elmo-z-ulicy-sezamkowej/ bo młoda sobie taki wybrała pokazywałam jej pokoleji a że jako ona uwielbia Elma na jego widok bardzo sie ucieszyła i zaczeła śmiac wiec wybrała sama jaki chce mieć:)


Z moich doświadczen pyszny tort wychodzi z gotowych blatów bezowych przełożonych kremami z paczki ale robionymi na śmietanie. Ja robiłam kiedyś do pracy czekolada orzech ajerkoniak i pobił tort od sowy jaki kupiła szefowa która obchodziła swoje świeto w ten sam dzień co ja. Jednakże tort ten najlepiej robić rano na popołudnie bo bezy na drugi dzień pomału zaczynają sie rozchodzić od wilgoci z kremów.
 
Ostatnia edycja:
Chyba wszystkie robicie same torty, no ja tez mam ambicje bo tu nie ma takich cudow, no chyba ze za bardzo duza kase. Zrobic samemu czy nie o to jest pytanie:-D
Ja mam wiekszy dylemat jak powiedziec tesciowej zeby nie przywozila na roczek malego swojej siostry, bardzo nielubianej,m juz powiedzial ze nie chcemy ale to nie zawsze skutkuje
 
reklama
Krysiaczek to wlasnie taka komiczna sytuacja,bo moj m nie rozmawia od 2 lat z mezem owej cioci,a moja tesciowa, na nasze protesty mowi tak, robcie co chcecie to moja siostra i tak bedzie. Albo tak jak na urodzinach m poprostu bez uprzedzenia staje z ciocia w drzwiach i stawia nas przed faktem dokonanym. Nie z takimi rzeczami sobie radzilismy, ale baba jest poprostu super wredna i cieta dlatego tez inni goscie sie powoli dopytuja czy ta baba jaga bedzie no i kreca nosami.
 
Do góry