reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 roczek :-)

papci wow, ale arcydzieło szykujesz dla Lenki:-)
izabela dziwna ta Twoja teściowa- przecież to Wy decydujecie kogo zapraszacie:-p


a ja w temacie roczku kupiłam dla Zosi sukienkę i czekam jeszcze na buciki:-) co do pieczenia wciąż rozmyślam co by tu zrobić:-p
 
reklama
Krysiaczek to wlasnie taka komiczna sytuacja,bo moj m nie rozmawia od 2 lat z mezem owej cioci,a moja tesciowa, na nasze protesty mowi tak, robcie co chcecie to moja siostra i tak bedzie. Albo tak jak na urodzinach m poprostu bez uprzedzenia staje z ciocia w drzwiach i stawia nas przed faktem dokonanym. Nie z takimi rzeczami sobie radzilismy, ale baba jest poprostu super wredna i cieta dlatego tez inni goscie sie powoli dopytuja czy ta baba jaga bedzie no i kreca nosami.

no to kiepsko. nie rozumiem takiego zachowania. ale na pocieszenie dodam, że ja też nie mam łatwo ze swoja teściową
 
Iza - wspolczuje tesciowej, naprawde. Ja bym jej chyba nie zaprosila i mialabym obydwie z glowy, albo zaprosilabym tylko tesciowa, ale w innym dniu, na tradycjna kawe z ciastem i niech wtedy przyprowadzi kogo chce

Ja dzis objechalam sklepy z gadzetami na imprezy. Jejku ile cudeniek jest do kupienia, ogladalam setki balonow. No takie piekne, ze az dech zapieralo. A ceny jak z kosmosu! Nie wiem w koncu co mam kupic
 
Widzę, że u większości przygotowania do urodzinek rozpoczęte. Ja dziś robię ostatnie zakupy, bo w czwartek i piątek jestem w pracy do 20:// Tak więc zapowiada się nocne gotowanie z piątku na sobotę, żeby ze wszystkim zdążyć. No i okazało się że część gości pojawi się w niedzielę, więc świętowanie będziemy mieć rozłożone na 2 dni.
Sukieneczki śliczniutkie, szkoda, że chłopaka nie można wystroić w takie cudeńka:p
 
Asco to jest pomysl ktory biore pod uwage, w ten sposob spedzimy fajny czas w milym gronie i nikt nie bedzie skrepowany. A tesciowej powiem ze nie mam ochoty na domowe imprezowanie bo i tak siedze z Gabrysiem w domu wiec zaprosimy je gdzies na miasto.

Magdzior tez tak sobie pomyslalam ze my naszych chlopakow tak nie wystroimy;-)

A ja po przemysleniu zamawiam tort, a skoncentruje sie na ugotowaniu czegos smacznego
 
reklama
Do góry