reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 roczek :-)

reklama
świetnie, że powstał ten wątek :)
Jak tylko moje gwiazdy dadzą mi chwilę to opisze jakie mam pomysły na urodziny dziewczynek.
Przygotowana ruszają pełną parą bo w naszym przypadku to przecież już tak niedługo! :)

futrzak Ty urocza gadżeciaro - jakie ładne rzeczy są w tym sklepie! Ja już cześć dekoracji kupiłam na allegro.
 

katka a ja pytam poważnie:tak: chcę się dobrze przygotować:-) :-)ja myślałam ewentualnie o balonikach i czapeczkach i to bardziej ze względu na Hanię, bo Zosia jak ostatnio dorwała balona w swoje ręce u znajomej to po kilku sekundach było bum:-D na szczęście z jej strony zero reakcji:szok: kompletnie nic - balon zniknął, a Zosia rozpoczęła poszukiwania za kolejnym obiektem do zabawy:tak:
 
Moje dziewczyny uwielbiają bawić się balonami! Tylko nie dmucham ich do końca. Wsypuję do nich kilka ziarenek grochu lub fasoli. Można nimi potwornie hałasować, właśnie wtedy jest najlepiej! :)

Na urodzinową imprezę chcę się przygotować. Co prawda te wszystkie ozdoby to są bardziej mnie mnie i dla gości niż dla córeczek ale zależy mi, żeby było ładnie :)
 
reklama
Do góry