reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Szyszunia -gratuluję zakupów, super są ciuszki z endo, też teraz pokupowałam trochę Olciowi :tak:

Występ miał nagrywać taki jeden Jasiek albo jak to z Jaśkiem bywa - nigdy nic nie wiadomo :-D
A Jula już imprezuje - odmeldowała się, że dotarła szczęśliwie do Manufaktury;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katiuszka no endo.pl do tanich nie należy, ale teraz jest WYPRZ :-D:-D:-D dlatego pozwoliłam sobie na zakup:tak:, za 7 rzeczy , wyszło mi 102 zl, przesyłka 0 zl, wiec? Do przeżycia, tylko eM, jak usłyszał endo.pl to ZNOWU:-):-D:-):-D przeciez dopiero kupowałem:-D:-D:-D Mówie tak Ty kupowałes, teraz ja:-)
Muma Te teksty na tych ciuszkach świetne:tak: "lecę do mamy";-), ucałowania dla Olcia:-)
 
Muma myślałam o obiedzie a co powiedziałabyś na przystawki śliwki suszone owijane w prościutto upieczone na chrupko, obiad polędwiczki wp. w sosie kurkowym ,młode ziemniaczki i do tego jakaś surówka ?

ja lecę po zakupy dla dziadka a ja jutro na obiad robię leczo ;-)
 
Hehehe, śliwki mamy już 'przejedzone' przy okazji różnych spotkań a o sosie kurkowym też myślę :tak:jakbyś miała później chwilkę to mi napisz jak go robisz i mięcho ;-)

Wiecie właśnie odebrałam ciuchy z Tchibo, zamówiłam parę dni temu bo -60% itp, zawsze brałam mój rozmiar i dosłownie się 'topiłam' w nich , masakra jakieś wory. Tym razem wzięłam 1 rozmiar mniejsze , no i są dla Julki jeśli będzie chciała:wściekła/y::-D
Już więcej tam nic nie kupię !
 
Muma no widzisz!!! tak to jest z zakupami przez neta:crazy: dlatego ja sporadycznie kupuję dla siebie ubrania. W normalnym sklepie pójdziesz, przymierzysz, od razu widzisz jak wyglądasz, pomacasz materiał...no ale jedź na zakupy z dzieciem:eek:
Nooo tylko żeby ten Jasiek wywiązał się z się obowiązku:tak: bo z tymi Jaśkami to różnie bywa;-)
A mój Juluś wytrąbił sok jabłowy z wodą:tak::-) i to z butelki a nie z łyżeczki!!! no wreszcie!!!!!
I w ogóle dziś jakiś grzeczniejszy. Zabawi się sam, polezy na łóżku...chyba nie warczał dziś:eek: wiecie co...mnie się jakoś wydaje, że on tak warczy jak go te dziąsła bolą...może go to denerwuje a nie umie inaczej wyrazić tych emocji...kto to wie...mam filmik, jak dorośnie to mu puszczę i zapytam go o co mu wtedy chodziło?;-):-)
 
katiuszka no koniecznie musisz mu to zachować na pamiątkę !!! Będzie się tłumaczył z tego powarkiwania na matkę :tak::-)

Mój też dziś grzeczny, bawi się sam, ostatnio znów naśladuje auto i robi brrrr i cały jest opluty, koszulka mokra do pasa;-)
Bo jak widzi jak Tata wjeżdza autem do garażu i jeszcze zatrąbi i zaświeci światłami to aż się cały trzęsie !

Idę trochę chałupę ogarnąć na weekend, jak spał to nie mogłam odkurzać a teraz już nie mam wymówki :-p
Miłego dnia Dziewczynki!
Ani@k - odmelduj się koniecznie:tak:
 
czesc babeczki
kurcze siedze i robie, idzie jak krew z nosa bo z Młoda przeciez nie da sie pracowac dłuzej niz 5-10 min ciągiem.. teraz sie wycwaniłam, siedze przy biurku, polozyłam rogala na kolana,na to Młodą podłączoną do cyca i teraz ona tankuje a ja pisze;-):-) zaraz przysnie pewnie i bedzie troche spokoju;-):-) A nocek nie moge wszystkich zarywac bo nieprzytomna jestem potem, juz nie te czasy ze sie cala noc imprezowało a potem na zajęcia na uczelnie (hyh..czasem nie calkiem wytrzezwiałym;-):-)) leciało:-D
zuzolek nadal &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ani@k &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
:-)
Muma kurcze, faktycznie mozna łezke uronic jak sobie czlowiek uswiadomi jak ten czas leci i ze juz dzieć to wlasciwie za chwilke bedzie dorosly człowiek:sorry: Tak sobie wyobraziłam Ewe jak zasuwa na zakonczenie podstawówki..masakra:sorry: ... i w takim momencie sie człek zastanowi nad nastepnym dzidziolem (yyy..bedzie za pozno juz:szok:) ;-):-)
kurcze, bylam wczoraj na spinningu ale odwołali,wiec na siłce zostałam..ostatni raz ,na wakacjach maja przerwe a po wakacjach nie wiadomo, czy bedzie klub nadal dzialal. I co ja bede robic???:-( gdzie ja pójde pocwiczyc? u nas na wiosce nie ma nic wiecej, trza daleko jechac, autobusem!;-):-)
Aleksis woooowww noo ja juz zazdraszczam wakacji! super!!:tak::-)
 
Ostatnia edycja:
Muma ja podsmażam kurki aż wyparuje z nich ta woda ,doprawiam przyprawami( z reguły jakimś warzywkiem) dodaję drobno posiekaną cebulę i smażę do zarumienienia się cebulki ,dodaje już wcześniej podsmażone na oliwie kawałki polędwiczki posypane troszkę solą i pieprzem ( roztłukuję je troszeczkę tłuczkiem przez ścierkę żeby się nie rozciapciały) ,podlewam wodą i duszę to przez chwilę i robię sos najpierw (pieczeniowy ciemny lub jasny to zależy od Ciebie ) duszę to a na koniec dodaje dużo śmietany do sosów piątnicy nie wiem jaki procent ona ma ale znajdziesz i gotowe :tak:aaa i koperek na koniec.

kok.o dzięki ale już przesądzone @ idzie :cool:
szyszunia :*

Ani@k jak wizyta?
 
dziewczyny po co są majtki poporodowe i czy to konieczność je mieć przy sobie w szpitalu?:eek::confused:
Zuzu ale mi smaka narobiłaś tym przepisem :*
Własnie dotarł do mnie ten kojec z motherhooda :-) od dziś nie przytulam sie do eMa:-D:-D:-D
 
reklama
szyszuniate majtasy to takie siateczkowe. Chyba sa to po, ze jak sie zabrudza; to od razu do kosza. I chyba sa bardziej przewiewne, szybciej sie "tam" goi. Mnie sie nie przydaly, tak samo jak te wielkie podpaski poporodowe. Uzywalam always-ow, tych na noc. Z tym, ze ja malo i krotko krwawilam. Mysle, ze mozesz sobie kupic ze dwie pary, tak na wszelki wypadek.
Sorrki za ewentualne literowki. W parku jestem z mlodym i pisze z telefonu.
 
Do góry