reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

nie pokazujcie mi takich rzeczy!!!!!!!!!!!! ja jeszcze brnę po liście wyprawkowej :szok: wózka ani łóżeczka jeszcze nie mam a tu już siedziska do spacerówki :baffled:

sswoją drogą bardzo ładne jest :tak:
 
reklama
ja też uciekam.. włosy muszę wysuszyć.. wynik z grupy krwi znaleźć i na autobus lecę..
dziś szczecin cały w korkach bo jakaś dywizja pokazy urządza :baffled: mam nadzieję że do domu o normalnej porze wrócę..

trzymajcie się Dziewczynki :*** a Ty Zuza pal w piecu ;-):tak:
 
ale jesteście ja tutaj na diecie aby się pokazać w Chorwacji ze splaszczonym brzuchem :-p

fajna ta mata do wózka :tak:,ok łazienka prawie wysprzątana i kuchnia też ,Muma a co byś chciała na obiad zrobić coś z mięsa ,z warzyw ,duszone,pieczone smażone?
 
No dla mojego eMa to musi być mięcho ewentualnie rybka dobra ale to moge mieć problem z dostawą bo coś ostatnio w almie nie mają świeżych ryb a ja tu udupiona na wsi jestem:happy2:
 
katiuszka butelką karmię, ale swoje raz, dwa razy dziennie też mu zapodam, zależy ile ściągnę, bo bezpośrednio mu nie daje, bo dla mnie to niemiłosierne tortury:szok:



Muma masz chłopaka jak malowanego! 50centyli.
 
dziewczyny

wlasnie umiescilam na swoim blogu posta o wplywie cukru na komorki jajowe. warto poczytac bo moze nie zdajemy sobie czasem sprawy z konsekwencji objadania sie slodyczami i ich wplywem na plodnosc. zapraszam do krotkiej lektury...
a teamt bardzo adekwatny zwlaszcza w kontekscie 'starzenia' sie komorek po 30tce... sama mam grubo ponad:)

linka do bloga znajdziecie w mojej sygnaturze. zapraszam do czytania i komentarzy
 
ahoj:)
katiuszka ale masz w domu słodziaka i ja się na filmik załapałam... a ten uśmiech jego mnie powalił.
Takie dźwięki u dzieci mi się z robieniem kupki kojarzą :-D
Zuzu mocno trzymam kciuki, grzej co trzeba i życzę Ci, by prezent na rocznice był ten wymarzony!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ani@k mam pytanie, korzystasz w ciąży z tej poduchy? http://ecsmedia.pl/c/motherhood-poduszka-kojec-dla-kobiet-w-ciazy-brazowa-m-iext21063028.jpg albo może któraś z mam korzystała i teraz wykorzystuje u malucha swojego? Daj oczywiscie znać po wizycie:tak:, ja w pon zapisuje się do gin na NFZ, upłynie trochę czasu, zjem snickersa i pójdę na usg:-D:-D:-D ale czy to normalne :cool2:
Muma to widzę ze dziadkowie dają nam popalić. Rozumiem Cie w 100%! Wytrwałości nam życzę:tak:
Tak samo jak u Ciebie moja babcia ma swoje dziecko, w postaci mojej mamy, znieczulica totalna...:wściekła/y:
Z moja babcia jest na obecna chwile tak ze przenieśli ją wg, niej z najgorszego szpitala we wro do lepszego:confused:, jak ona to weryfikuje to nie wiem:angry:, to juz od wt trzeci szpital gdzie jest, dwa robią przeróżne badania, wczoraj o 22:00 tomografia, rano usg jamy brzusznej i tak na okrągło...
Mogę ja odwiedzać, gorzej by było jakby chemie brała to wtedy nie. Jadę do niej po pracy, może uda mi się z lekarzem spotkać i wypytać...

Rano byłam u kosmetyczki, wyglądam jak człowiek, nie straszę:-D, dalsze przygotowania cery do ślubu;-)
Dostałam dziś ubranka z 51015, rewelacja, sprawiają uśmiech na twarzy:tak:
kasica gdzieś nam się zapodziała:confused: miejmy nadzieje ze kijki cale;-)
ehh wracam do pracy, na szczęście do 16!
 
Ostatnia edycja:
Pieknaszyszunia pytałaś co prawda Ani@k, ale ja też Ci powiem. Dla mnie poducha była nieoceniona! Przy dużym bębnie bolą plecy i w ogóle na koniec to chyba nawet włosy na głowie wadzą. A dzięki tej poduszce w ogóle jakoś spałam i odpoczywałam Ja na pewno polecam!:tak:

A ja niby dziś nie w pracy, ale taki kocioł mamy, że cały dzień wiszę na telefonie i wciskam dziewczynom i sobie pracę, organizuję czas. Dobrze, że malutek usnął, to nie mam wyrzutów sumienia. Ja już w miarę się wyrobiłam ze sprzątaniem, okno umyłam tylko jedno, ale zaraz założę słuchawki jak telefonistka i będę gadać i dalej myć okna...hihihihihihi:-)
 
reklama
Do góry