reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Oj Zuzanka hola!!!! Nie ma marudzenia!! Trzeba sie brac do zycia! Zobacz jaki masz piekny zimny poniedzialek!!:tak:Docen go bo nastepny moze byc bardziej zimny:-D:-D Wyskakuj z pidzamy i na spacerek:cool2:
 
reklama
Bzzzz a co ty sobie dzis wagary zrobilas?? czy jakies swieto jest?:eek: bo chyba nie siedzisz w pracy pod kocem?:-D
już się zbieram no zbieram się ...słowo :confused2: ,a co do koca w pracy to jak dalej będzie tam tak zimno to rozważę to na poważnie ....;-)
dzisiaj to ja jedynie co mogę zrobić to kwiatki wsadzić w ogródku na szybko :-p nic więcej w planach nie mam :rofl2:
wsadzaj, wsadzaj ... a ja jak przyjadę na wiosnę to będę podziwiać .... :-)
 
Dobre i wsadzenie kwiatka;-)Ja sie wezme za balkon dzis....zrobie troche porzadku z ziolami, kwiatkami i innymi *******ami, ktore sie tam naskladaly.
 
Hej Dziewczynki,

W poniedziałki i to takie zimne i szare jak ten to ja nie mam zbytnio fajnego nastroju..
Nawet nie wiem co komu mam odpisać...
Za tydzień jadę na 12tą na usg do szpitala i mam nadzieje, ze już nie wrócę stamtąd sama ;-)
Wczoraj byliśmy zawieźć Julkę na urodziny do koleżanki a sami poszliśmy do centrum handlowego.
Trochę przeszłam, musiałam usiąść bo mi się Olek zwieszał do ziemi, potem połaziłam więcej to mi się coś 'ulało' - no mówię Wam - masakra:-)
Potem jeszcze byliśmy u Dziadków i wróciliśmy wieczorem i normalnie patrzę ja w lustro a brzuchol mi się zwiesił, aaaaaaaaaaaaa wiecie co to znaczy :eek: Może wcale nie dotrwam do tego poniedziałku, jakby coś gotowi jesteśmy :happy:

Co do chińskiego kalendarza - z Julką mi się zgadza a z Olkiem nie :-) A jest on na pewno chłopaczkiem, nie ma siły żeby dziewczynka miała takie COŚ między nogami ;-)

Trzymam kciuki za Was i wracam chyba pod kołderkę, jak się dziś o trzeciej nad ranem obudziłam to nie mogłam do szóstej zasnąć - różne takie tam znowu mnie osaczyły..
Buziaki :-)
 
Muma ty sie nie daj roznym takim tylko trzymaj sie w pionie!
Swoja droga Olus wlasciwie juz teraz wczesniakiem by nie byl, wiec skoro masz i tak miec cc to nie wiem czemu cie tak przetrzymuja. Trzymaj sie w kazdym razie, poglaszcz Olusia i odpoczywaj:tak:
 
Gatto - dzięki :-) No nie byłby wcześniakiem ale wiadomo... im dłużej w brzuchu tym lepiej... tralalala i nieważne , że już nie masz siły ;-)
Damy radę, co kobiety by nie dały ? ;-) :-)
Tylko , że mi już smutno samej w domu w tą jesień, jak już będziemy razem to co innego :happy:
 
no Muma pewnie ,że dasz radę :tak:przytulam Was cieplutko bo faktycznie zimno na mazowszu dzisiaj :-(ale ja chyba na strych pójdę i będę sprzątać ,bo mam tam niezły bałagan,pudeł ,pudełeczk po butach,że oho :cool: ale samej to mi się nie chce :zawstydzona/y:jakby był ktoś do towarzystwa to co innego :sorry:
 
reklama
Kok.o taki mnie zauroczył KRISTALLER Żyrandol, 7 ramion - IKEA
stabilny, da radę wskoczyć i na czym nogi zawiesić, w miarę nisko nad podłogą - czyli bez zbędnych wigibasów będzie.. no i tak myślę że od razu ze4 sztuki.. nie wiem czy w ikea pakują.. jak by co to daj znać bo jak nie to nie wiem czy Ci pomoc nie będzie potrzebna aby je na pocztę zataszczyć..:eek: od razu mówię że nie mam kart rabatowych i ze się postaram nie rozmyślec ;-) aha no i zapłać ze swoich.. ja Ci przy okazji oddam :tak:
Muma to taki Oluś wiercipietek ;-):-) oj łazenie po sklepach go męczy;-) boszszsz już niedługo będziemy podziwiać naszego Chlopaczka:tak: Misia Kasi.natki już wielka jest i Oluś będzie nam w oczach rósł..:szok: nastepna Alex__ w kolejce, tak??? ale ten czas zasuwa:szok:
Zuza :**************
 
Do góry