reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

cześć Dziewczynki,
u mnie też zimno, aż Cud na spacerze chciał ręce w kieszeniach trzymać
Aaronka - cięzko mi już, nie ukrywam, ale staram się nie marudzić
Aleksis - ja mimo, że nie wierzę w takie wynalazki jak chiński kalendarz - przyznać muszę, że w obu przypadkach mi się sprawdziło:tak:
Zuza - jak tam?
Gatto - już się pogubiłam chyba:/ to w końcu córa będzie?
Muma - trzymam kciuki żeby szybko:)
uściski dla wszystkich i świeżutkie
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~szczególnie dla Bzzz, bo się upomina:tak:
 
reklama
Zuza ja uwielbiam strychy, chetnie bym ci pomogla, ale jakos tak pewnie byloby mi sie ciezko wybrac:-)
Alex no wlasnie ja jeszcze nie wiem, z tego glupiego kalendarza mi wyszla corka, ale u Kok.o i Mumy sie nie sprawdzilo, wiec musimy do srody poczekac:tak:

Muma racja jak posiedzi dluzej to niby lepiej czy jakies tam inne...:tak:

Ani@k juz widze, jak sie Kok.o rozpedza i ci leci po zyrandol hahahahaha:-D:-D
 
Ani@k juz widze, jak sie Kok.o rozpedza i ci leci po zyrandol hahahahaha:-D:-D
Gatto 4 sztuki chciałam..tak na zaś.. po co fatygować kobitę 4 razy ;-)

Alex__ wg tego chińszczaka moje poprzednie dziecko tez miało być dziewczynką a było chłopcem.. więc nie wiem..:sorry: ale dziewczynka nie jest zła :tak: moze być i Córeczka i Chłopczyk, a co!!! ;-)
 
Wiecie co, szkoda, ze chinszczaki nie wymyslily systemu do wygrania w lotka, bo taki system na chlopca czy dziewczynke to o dupe rozbic, w koncu to 50% na 50% :happy:
 
reklama
witajcie!!!!a u mnie co??!!****OWO PO PROSTU:(:(!!!!!!!!!!!!!!!1rano przylazła@,po 4 dniach opoznienia:-(,qrwa ,sama nie wiem co jest grane!!!ZAzwyczaj dostawałam 1-2 dni wczesniej,ale nie az takie spóznienie!!!No nie ukrywam,ze się ROZCZAROWAŁAM I TO BARDZO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wiedziałam,ze szanse mamy małe,ale iskierka nadziei była..........naprawde......!!!Smutno mi dziewczyny.......i to bardzo:-(I coraz to bardziej się boję,czy doczekamy się dziecka.......................!!!!!!!przepraszam,ze tylko o mnie,ale mam kiepski nastrój.......................................co ja mówę.kiepski??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie kiepski,ale po prostu DO DUPY,****OWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-:)-:)-:)-(
 
Do góry