reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie dziewczyny, jestem tutaj u was pierwszy raz. Moja coreczka urodzila sie , kiedy mialam 34 lata i byla pierwszym naszym dzieckiem. Dwa lata pozniej jako 36-latka donosilam ciaze blizniacza. Mam troke dzieci, no i tak wpadlam do was:-)))
 
reklama
witaj tuva
gratuluje:-) jesteś autorką tej ksiązki? (Twoje linki)
jesli tak to tym mocniej gratuluje pociech, no i ksiazki ;-)




katiuszka łozeczko jednak takie ;-) no jakos najmniej mi sie kojarzyło z kratami celi;-):-)
 
Dzieki Katiuszka! Nie nie bedzie wiecej dzieci:-). Ja mam 38 lat, ni ewyrobie fizycznie:-). Poza tym nie mozemy miec dzieci...Udala nam sie dzieki in vitro, to byla nasza jedyna szansa. Mamy trojke- a kiedys nie wierzylam, ze kiedykolwiek bede matka...
a Twoja ciaza? Pierwsza? jak sie czujesz? Kopie juz malenstwo;-)
 
katiuszka - aaaa śliwkowy , już sobie przypomniałam :-) też ładnie, wszystkie prawie takie same ;-)

tuva -
gratuluję dzieciaczków i osobiście uważam , że 38 lat to wiek w sam raz na dziecko !:tak:
My tu też książki piszemy z dziewczynami :-D
 
Witam się i ja po przeglądzie u nowego Magika.
Mam dobre wrażenie.Doktor konkretny,wywiad bardzo dokładny zbiera nawet o rodzeństwo pyta.:szok:
Powiedział że moje FSH jest do kitu zlecił dodatkowe badania.
Amh i p/ciała jajnikowe, wymaz z szyjki ale to chyba do Hsg bo cosik o tym mówił.
A i ukł. krzepnięcia kazał zrobić i też coś mówił że są schorzenia zakrzepowe które mogą pogorszyć ukrwienie jajników:szok:
I w następnym cyklu mam przyjść na test po chyśtaniu.
Strasznie dużo tego wszystkiego ale wreszcie cosik się ruszyło:zawstydzona/y:
No i wino zacznę chyba pić bo powiedział że endo też bez rewelacji:-(


Koniec o mnie:happy2:

Łóżeczko to z ikei też bym kupiła:-):-)
A wózki Chico:-) zawsze mi się podobały.

Tuva witamy
 
a ja na chwilkę , chciałam napisać ze w końcu moje termometry doszły ... ufff odetchnęłam...:tak:
przepraszm, nie oglądałam linków , mam sporo pracy więc będę tylko z doskoku

uwaga !!! chwalę się - schudłam 2 kg od początku roku szkolnego :-Dhurrraaa !!!

buziole ...może zajrzę około piątku ...
 
caterina -super, że też masz swojego Magika ;-):-D i że wreszcie się Tobą zajmie:happy2: A winko nie zaszkodzi ;-) &&&&&&&&&&&&&&

bzzz - a widzisz, wystraszył się i od razu popędził na pocztę z Twoimi termometrami :-) To teraz życzę Ci żeby Ci się już nie przydały :-D&&&&&&&&&&&&&&&&& Aaaa i gratuluję schudnięcia :tak: Ja właśnie podziwiam swoje spuchnięte paluszki ,wszystkie 20 sztuk, ale jutro już chłodniej ;-)
 
reklama
caterina super, że znalazłaś dobrego lekarza. Zaroiło nam się od magików:tak: kurczę...trochę dużo tych badań...ale z drugiej strony, trzeba wszystko sprawdzić, żeby mieć pewność, że albo jest wszystko dobrze, a jak nie, to wiadomo co leczyć. Życzę Ci samych dobrych wyników i szybkiego zafasolkowania!!!!
Muma no ano śliwkowy:tak: zawsze mi się taki kolor podobał, nieważne czy by była Hania czy Julek-wózek byłby ten sam. A serdelkami się nie przejmuj, już niedługo powrócisz do swoich rozmiarów:tak: Ja dziś też wskoczyłam na wagę...hmmm chyba nie jest źle, 70 kg stuknęło:-p czyli 6 kilo do przodu...dla mnie spoko :-)
bzzz gratuluję zrzucenia wagi!!! tylko Kochana uważaj, żeby Cię za dużo nie ubyło:tak: chyba musiałyście się zmówić z zuzanką;-)
tuva ooo!!! to tym bardziej gratuluję trójeczki!!! a na książki zaraz rzucę okiem...wowwww mamy autorkę książek na forum:blink:
ani@k wisi pewnie pod sufitem :-D ciekawe kto ją w końcu tam zawiesił???:baffled: może opowie wrażenia...;-)
 
Do góry