reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Sluchajcie moja tesciowka skads wytrzasnela cala torbe ubranek dzieciecych. Moj maz byl tam na chwile wczoraj i ona mu mowi, ze ma te szmatki, ale wszystkie niebieskie bo dla chlopca!! I moj biedny eM nie wiedzial co jej odpowiedziec...A juz sporo ludzi lacznie z Kok.o kracza, ze u nas dziewczynka. No i dalej mam 0.

Bzzzz a co ci ten sprzedawczyk napisal, ze takie opoznienie???
 
reklama
Katiuszka to ty juz masz wszystko???:szok:cale oprzyrzedowanie dla Julka! a ruchy mozesz juz czuc, ponoc na poczatku mozna je pomylic z wzdeciami hihi:tak:
Kurcze, ty 6 kg, a ja 4. Co prawda jestes miesiac przede mna, ale mnie o moje 4 ginek ochrzanil:confused2:

Tak swoja droga to te nasze dzieci maja tam w srodku straszny halas jak na przyklad kiszki nam marsza graja:eek:

Ja wrocilam wlasnie od fryzjera, ufarbowalam i obcielam wloski, bo juz byly tragiczne!


Gatto właśnie o to mi chodziło z tym fryzjerstwem??? Spadłaś mi z nieba:)

Czy używałaś jakiś zwykłych farb czy stricte dla kobiet w ciąży? Chciałabym też coś zrobić z kolorem włosów, ale najpierw muszę zrobić wywiad...

A co do ruchów to ja od początku 18 tygodnia czuję...
chyba ten nawał pracy sprawił, że zapomniałam napisać....i mam takie odczucie "pękającej bańki":)

dziewczyny tak oglądam Wasze zakupy i nie mogę wyjść z podziwu. Jesteście mega:) Ja nic nie mam..z wyjątkiem 3 sztuk ciuszków, które udało nam się dostać po okazyjnej cenie w jakimś markecie:)
Tak ciągle czekam na usg w następnym tygodniu....i może wtedy odważę się na szaleństwo.

Gatto
Twoja waga też jest cool:)

Kocham Wasze kilogramy dziewczyny:)
 
Sluchajcie moja tesciowka skads wytrzasnela cala torbe ubranek dzieciecych. Moj maz byl tam na chwile wczoraj i ona mu mowi, ze ma te szmatki, ale wszystkie niebieskie bo dla chlopca!! I moj biedny eM nie wiedzial co jej odpowiedziec...A juz sporo ludzi lacznie z Kok.o kracza, ze u nas dziewczynka. No i dalej mam 0.

Gatto ja obstawiam chłopca!
Wczoraj do snu czytałam ksiażkę "W oczekiwaniu na dziecko" gdzie jest napisane, że Panie które czują wilczy apetyt i przybierają na wadze na początku ciąży będą mieć chłopców, a Panie które wagę trzymają dziewczynki"...
i to by się zgadzało, patrz na katiuszkę ona tak pieknie pisała o swoim apetycie i wadze, poezja:) ja się upajałam:) tylko nie posądzcie mnie o fetysz:p:p
a w moim przypadku waga stała jak szalona. Nie miałam żadnych zachcianek. I będzie dziewuszka!

Więc ja obstawiam u Ciebie chłopca:)
 
Ostatnia edycja:
Pchła - witaj :-) z tego co widzę to niedługo też ślub ?, super :tak:

Gatto - Ale przecież dziewczynka może być na niebiesko, bardziej niż chłopak na różowo :-p

aaronka - no ja też po 12 tygodniu jakoś zaczęłam kupować , masz czas jeszcze :tak:
A co do tej wagi w ciąży to naprawdę różnie bywa, mnie się nie sprawdza :-D
 
Pchła_Szachrajka przyjmiemy pod warunkiem że wyjaśnisz nam skąd wzięłaś nazwe swojego nicka..;-)

Muma no nie bardzo.. bo ciuszki dla Chłopców mają takie 'wycięcia' w kroku.. jak w takim łaszku Dziewczynka wyglądać będzie???;-):-)
 
Hahahha, Ani@k jak zwykle szantaz na powitanie. Wielka!!

Hej Pchla Szachrajka, napisz nam cos o sobie:tak:

Muma jasne, ze moze byc niebieski, ale juz nie z napisem: "Jestem synem mojego taty":-p:-p

Aaronka ja powiedzialam, ze jestem w ciazy, najpierw mnie nasmarowala, to znaczy moja glowe takim specjalnym plynem ochraniajacym, farbe uzyla bez amoniaku (nie miala zadnego zapachu) i mi wyszly swietne kasztanowe wloski, a nie zielone :tak:Potem standardowe mycie, balsamowanie (zawsze wlosow;-)) i podciecie.
 
Gatto -no takie napisy to niekoniecznie i te wycięcia co Ani@k pisała też nie :-D W szpitalu byłam z dziewczyną, miała za chwilę urodzić córeczkę ( mieli już synka). Mąż poszedł dokupić półśpiochy i kupił 2 pary : jedne w samoloty (no ale OK - gościu jest pilotem) a drugie właśnie: Chcę być taki jak mój tata :-)
I co: już pewnie Izunia śmiga w tych gaciach bo w sobotę się wreszcie urodziła:-)
 
hahahha, dobre :) no ja jeszcze tych ciuchow nie widzialam...nie wiem co tam jest i jakim krokiem:tak:

aaaaaaa i "i" mozna przerobic na "a" jakims markerem niezmywalnym:-D
 
reklama
Ani@k - :-D

Idę chyba coś porobić.. O tej porze nabieram trochę siły, potem po obiedzie już nieżywa jestem, wieczorem puchnę i tak codziennie, ale już niedługo ;-) Po cięciu jeszcze ze 2-3 tygodnie z tą blizną i już będzie coraz lepiej:-p Na Święta planuję być w super formie:tak: A co poniektórym tutaj dopiero zaczną brzuchole rosnąć :-p&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry