reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

katiuszka -6kg , 19 tydzień - spoko luzik ;-) Szykuj wolne moce na ostatnie tygodnie :-D Ja czuję, że to szybko zejdzie bo naprawdę nie mam apetytu (no może troszkę rano;-)), żołądek mnie boli po tych lekach i w ogóle ble. Jak Julka się urodziła (3kg ważyła) to wróciłam do domu 8kg mniejsza ale wciąż +22 :-D
A w wózku najpierw Julek pojeździ a potem Hania :tak::tak:

Ani@k - trzymaj się kochana tam na żyrandolu a pilnuj niech Ci się nie uleje !:-D
Chyba do jutra, idę się schłodzić zimną wodą ;-)
 
reklama
ja mam pytanie do Naszych doświadczonych koleżanek Muma,kok.o Ani@k powiedz mi nie będzie za dużo tego wszystkiego ? ja biorę tak od 1 dc- oeparol ,ziółka, od 3 dc do 7 dc mam brać clo nie wiem czy nie przesadzę z tymi specyfikami ja wiem,że katiuszka brała clo i ziółka piła ale ja biorę jeszcze oeparol ?

Zuza ja w sumie (wg magika niepotrzebnie) tylko bromka, czasem piwko i winko i folik i magnez biorę..operaol to se kupię w kolejnym cyklu..
zobaczysz jak na Ciebie to wszystko dziala, u mnie nic się nie działo więc łykam
:sorry:
Ania - ło matko i córko, z takim glutem to Ty urlop bierz i eMa z łoża nie wypuszczaj:-D

ja nawet chciałam wziąć urlop, tylko nie wiem czy glut by mnie nie przytłoczył i czy nie musialabym się próbować od niego uwolnić..tyle go było:eek:

ani@k wisi pewnie pod sufitem :-D ciekawe kto ją w końcu tam zawiesił???:baffled: może opowie wrażenia...;-)


Ani@k - trzymaj się kochana tam na żyrandolu a pilnuj niech Ci się nie uleje !:-D

boszszsz..:szok: zanim ja się podniosłam.. zanim wstałam z wyra... zanim zapalilam światło aby wynaleźć żyrandol na suficie.. zanim wlazłam pod ten żyrandol.. zanim przyniosłam taboret z kuchni.. zanim mi się przypomniało że mam leżec i armii nie wypuszczać.. szok:szok: nie byłam w stanie zapanować nad emocjami.. ale, ale! dziś taboret już stoi na środku pokoju, majtki ktoree używałam przy pasie cnoty już są w gotowości - one żadnego nie przepuszczą :-) ;-)ziółka zaparzyłam dziś rano więc zaraz po przyjściu do domu wypijam i wysikuję aby później nie wstawać niepotrzebnie, no z bólem serca ale rezygnuję dziś z wszelkich jakże smacznych używek typu pifffko i winko, a że mnie pobolewa w okolicach podbrzusza podobnie jak przy owu więc jestem zwarta i gotowa:-)

Caterina magiki to są równi faceci:tak: będzie dobrze:tak: wiosna przeleciała, lato też jakoś tak migusiem.. ale jesień będzie nasza:tak::-)
witam nową koleżankę-pisarkę.. coś czuję że kolejna książka będzie o 'szalonych po trzydziestkach';-):tak: :-D
 
Ostatnia edycja:
Hej :-)

Trochę deszcz popadał, słońca nie ma to już wszystkie śpią ;-)
Ani@k - spokojnie, najważniejsze żebyś sobie krzywdy nie zrobiła :-D A jesień też potrafi być piękna, masz rację :tak::tak:&&&&&&&&&&&

Ja dzisiaj prasuję... Okazało się, jak wyprałam te ubranka dla Olka na pierwsze tygodnie, że mamy ich tyle.... że chyba pranie będziemy robić raz na dwa tygodnie :-D I fajnie, wcale mnie to nie martwi;-)

Lecę sobie zrobić kawkę i zaraz tu wracam , miłego dnia :happy::happy:
 
cześć dziewczyny...

ja na moment, bo dzisiaj znowu w poczecie czoła pracuję:)
Wczoraj zrobiłam faszerowaną cukinie...skończyłam o 23:30 a dziś wstać rano nie mogłam....gdzie się podziały moje siły witalne?

cześć tuva.....witaj w gronie. Ja chyba nie jestem w temacie, o jakie ksiazki chodzi:):)
katiuszka....uwielbiam Twoje kilogramy:)
a gdzie tere fere???
Muma odpoczywaj i relaksuj się:)

wczoraj byłam u kosmetyczki na skubanku...a dziś malowanko...ale się cieszę...jak wyjdzie będę w przeszczęśliwa i już nigdy nie dam się nikomu pofarbować?

czy w naszym gronie jest jakaś fryzjerka??

ostatnio coś mnie wzięło na kosmetykę.....

Kochane Staraczki, jesień jest Wasza.. to moja najlepsza pora roku:)

Ściskam mocno
 
aaronka - Ty też się nie przemęczaj , oszczędzaj siły bo jeszcze się przydadzą :-):tak:
Fryzjerki chyba nie mamy, chyba, że jakieś ukryte talenty;-)
 
Hej babolki,

Katiuszka to ty juz masz wszystko???:szok:cale oprzyrzedowanie dla Julka! a ruchy mozesz juz czuc, ponoc na poczatku mozna je pomylic z wzdeciami hihi:tak:
Kurcze, ty 6 kg, a ja 4. Co prawda jestes miesiac przede mna, ale mnie o moje 4 ginek ochrzanil:confused2:

Tak swoja droga to te nasze dzieci maja tam w srodku straszny halas jak na przyklad kiszki nam marsza graja:eek:

Tuva vitaj, chyba widzialysmy sie na endometriozie:tak:

Aaronka wydaje mi sie, ze tere fere ma salon kosmetyczno-fryzjerski wiec cos z fryzjerstwa tez liznela:tak:

Ani@k brava, taka przygotowana to moze zawies te majtki na zyrandolu i potem w nie wejdz;-)i z tym zwarciem to badz ostrozna, raczej w druga strone sie postaraj:-p

Caterina najwazniejsze znalezc problem i rozwiazac go. Teraz juz pojdzie z gorki, zobaczysz!!

Muma skad tys nabrala tyle szmatek dla Olka???

Ja wrocilam wlasnie od fryzjera, ufarbowalam i obcielam wloski, bo juz byly tragiczne!
Teraz czas na herbatke i ciasteczko.
 
Muma mniejsza o mnie, ważne aby żołnierzykom nic się nie stało.. nie daj Boże któryś spadnie na podłogę:szok:

Bzzzz to od kiedy zaczynasz pomiary???? i Ty chyba też pijesz ziółka, co??? opowiadaj jakie masz objawy glutopodobne;-):tak:
Zuza a Ty pamiętaj aby gluta uwiecznić na fotce, bo po takiej dawce 'dopalaczy' chyba wygrasz w naszym konkursie;-)
Aaronka oby Twe słowa się ziściły i oby jesień rzeczywiście była najlepsza:tak:

Gatto :-D:-)


Muma
Ty jeszcze przed ciążą chodziłaś na monitoring.. powiedz mi..czy Olek jest z takiego 'monitorowanego' cyklu????:sorry:

ja się chyba przewrażliwiłam i wydaje mi się że nic z tego nie będzie..niby wiem że pęchol jest ale mam świra na punkcie czy trafię:eek: jak będzie pękać.. boszszsz miałam się nie nastawiać, nakręcać.. ja pierdziulę:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Gatto - no ja sobie tak powolutku ciągle coś kupowałam, jakoś od kwietnia chyba i tak się jakoś uzbierało ;-)
Jejku , no jest dzisiaj sennie, kawa nie pomogła :-(
 
reklama
Do góry